In Velp en de omgeving staat Kamps Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met jaren ervaring in de regio bieden we u een zorgvuldige en transparante aanpak, waarbij uw wensen centraal staan. Wij helpen u bij elke stap op de weg naar uw ideale woning of investering. Wij bieden een breed scala aan diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is gekenmerkt door gedetailleerde kennis van d...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Klapbrug 61
6846SZ Arnhem
€ 425.000 k.k.
€ 5.519/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Groene Weide 83
6833BC Arnhem
€ 289.000 k.k.
€ 3.524/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Heemskerklaan 16
6881EP Velp
€ 500.000 k.k.
€ 3.676/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Laarweg 29
6882AB Velp
€ 665.000 k.k.
€ 5.038/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 384 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Sophiastraat 14
6882NK Velp
€ 350.000 k.k.
€ 3.571/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Goltackers 30
6931HD Westervoort
€ 375.000 k.k.
€ 3.571/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 168 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (30)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
30 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Goltackers 30
10Prettig in de omgang.deskundig en bereid tot hulp met documenten en advies.Flexibel en goed bereikbaar.
-
Merwedestraat 7
8Contact met de makelaar prima, gezien de situatie zijn wij tevreden met de verkoop van ons huis. Nu nog de afwikkeling voltooien en dan kunnen wij deze periode afsluiten.
-
Sophiastraat 14
10Frans is een fijne en toegankelijke makelaar! De verkoop verliep erg vlotjes en de communicatie was helder.
-
Prinses Máximastraat 56
10Makelaar Frans Kamps is van veel markten thuis. Juridisch en financieel en economisch. Zeer aantrekkelijk aan te bevelen.
-
Verwoldelaan 28
9Frans Kamps heeft een plezierige, no-nonsens benadering. Hij kent de lokale situatie, goed bereikbaar en communiceert vlot. Aanrader!
-
Looierstraat 7
10Het contact met Frans was prettig, ontspannen, duidelijk en professioneel. Hij kent de markt goed, geeft waardevolle tips en denk met je mee. De communicatie gedurende het verkoopproces wat ook vlot en prima. Al met al een fijne ervaring.
-
Van Berckstraat 9
10Frans Kamps is een rustige, toegankelijke en prettige makelaar met veel kennis en inzicht in de markt!
-
Prinsenweg 6
10Heel prettig in de omgang, heeft een netwerk van vakkundige mensen om hem heen; die allemaal snel en doortastend werken. Frans Kamps is bovendien een hele goede adviseur geweest.