Scheers Roes Makelaars
"Fijn wonen in de Achterhoek!"
Scheers Roes Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de regio Groenlo. Met een breed aanbod van diensten, zoals verkoop, aankoop, huur en taxaties, zorgen wij voor een complete oplossing onder één dak. Onze ervaren makelaars en medewerkers combineren kennis met passie om uw wensen te realiseren. Onze specialisaties reiken van woningstyling en fotografie tot beleggen en herbestemmen. Of u nu op zoek bent naar...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kleermaker 50
7141RE Groenlo
€ 347.500 k.k.
€ 2.780/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 238 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Emmasingel 61
7141WK Groenlo
€ 285.000 k.k.
€ 3.519/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Papendijk 37
7141KG Groenlo
€ 319.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Willem Neerfeldtstraat 17
7141GE Groenlo
€ 439.000 k.k.
€ 3.920/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Evertsenstraat 26
7141WB Groenlo
€ 259.000 k.k.
€ 2.515/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Het Blik 64
7141TK Groenlo
€ 299.000 k.k.
€ 2.534/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
5 reviews op Google
-
Zilversmid 18
8Prettige samenwerking met de makelaar en de medewerkers van het kantoor. Na elke bezichtiging direct terugkoppeling gehad. Na de verkoop bij elke stap op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen.
-
Beuksveld 24
8Contact was goed, we zijn tevreden hoe alles verlopen is. We werden goed op de hoogte gehouden en de informatie was duidelijk alleen sommige papieren waren lastig om te lezen, vooral de algemene papieren.
-
De Snieder 38
8Wij zijn zeer goed en kundig begeleid door onze makelaar gedurende het gehele proces van intake tot uiteindelijke verkoop van onze woning.
-
Kloetenseweg 94
9Tijdens werkdagen korte lijntjes voor vragen e.d. met de makelaar. Ze houden me bij elke volgende stap zelf op de hoogte. Duidelijke heldere uitleg.
-
Stoelenmatter 2
9contact was zeer goed , geweldige steun en informatie wat betreft de verkoop en vervolg tijdens verkoop. zeer tevreden.
-
Frans Halsstraat 18
9Prettig bedrijf. Kennis van de markt. Helder en duidelijk afspraken mee te maken. Proberen mee te denken en geven prima tips en verwachtingspatroon.
-
Widukindstraat 19
8Anne heeft mij super geholpen met de aankoop van m'n nieuwe woning èn verkoop van de huidige woning. Aanrader👍
-
Het Blik 26
10Alles verliep vlekkeloos en het huis is uiteindelijk extreem goed verkocht door de makelaar, waarvoor dank!
-
Slieperstraat 2 a