Houvast Makelaars staat voor betrouwbare en doortastende makelaarsdienst in Winterswijk en de omgeving. Met een team van ervaren medewerkers en een uitgebreid netwerk staat het kantoor voor u klaar om uw vastgoedbelangen te behartigen. Wij combineren lokale kennis met een professionele aanpak om u het beste resultaat te bezorgen. Wij specialiseren ons in verkoop en taxaties, met een werkwijze die onderbouwd is door gedegen expertise in...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jacob Catsstraat 31
7103ZE Winterswijk
€ 275.000 k.k.
€ 3.274/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 221 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kottenseweg 128
7115AE Winterswijk Brinkheurne
€ 315.000 k.k.
€ 1.591/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 309 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Joost van den Vondelstraat 39
7103XP Winterswijk
€ 275.000 k.k.
€ 5.000/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Esdoornstraat 37
7101VS Winterswijk
€ 315.000 k.k.
€ 2.299/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 215 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
B.H. Heldtstraat 2 d
7103WE Winterswijk
€ 249.500 k.k.
€ 3.465/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Wooldseweg 91
7102EE Winterswijk
€ 985.000 k.k.
€ 4.782/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 206 m²
- Perceeloppervlakte
- 2130 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
26 reviews op Google
-
Peter Meinen
10Bij Houvast Makelaars heb ik de laatste jaren uitstekende bemiddeling tussen koper en verkoper en ook tussen verhuurder en huurder ervaren! Fijn informeel contact tussen mij en de medewerkers. Ik ga voor voor vele jaren samenwerken!
-
Carmen Van Riel
10Uitstekende ervaring met Houvast Makelaars! Vanaf het eerste contactmoment viel direct op hoe snel en professioneel ze te werk gaan. De communicatie verliep soepel, ze waren altijd goed bereikbaar en reageerden snel op vragen. Wat vooral opviel was hun persoonlijke en attente benadering – je voelt je geen nummer, maar echt geholpen. Dankzij hun deskundigheid en inzet is alles vlekkeloos verlopen. Ik kan Houvast Makelaars van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare, betrokken en effectieve makelaar!
-
Angelique
10Wij hebben een huis gehuurd via Houvast Makelaars en we zijn heel erg tevreden. Gerben heeft ons fijn geholpen, was altijd en goed bereikbaar voor onze vragen.
-
Tim Krol
10Gerben heeft ons geadviseerd tijdens onze zoektocht naar een woning in Winterswijk. Was zo goed als altijd bereikbaar en gaf geduldig advies. Konden zo vaak bellen als we wilden, het was allemaal geen probleem. Kent de markt ook goed want het is ons uiteindelijk gelukt!
-
Martine Labee
10Fijn geholpen in de zoektocht naar ons nieuwe huis! Goed bereikbaar en prettig om mee te sparren.