Ten Vaarwerk Taxaties & Makelaardij
Ten Vaarwerk Taxaties & Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de aan- en verkoop van woningen in de regio de Liemers. Wij begrijpen dat een huis meer is dan alleen een plek om te wonen; het is een thuis waar herinneringen worden gemaakt. Wij zorgen ervoor dat u zich op elke stap van de weg gehoord en begrepen voelt. Wij bieden hulp bij zowel de verkoop als de aankoop van woningen en specialiseren ons in nieuwbouw....
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Gildestraat 17
6915TN Lobith
€ 395.000 k.k.
€ 2.904/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 306 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hofstraat 8
6917BE Spijk
€ 260.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dijkmanshof 6
6916MR Tolkamer
€ 379.000 k.k.
€ 3.414/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Jan van Kleefstraat 36
6915XW Lobith
€ 399.000 k.k.
€ 3.218/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 378 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Graaf Ottoweg 24
6915VV Lobith
€ 269.000 k.k.
€ 3.092/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Mauritsstraat 22
6915WJ Lobith
€ 315.000 k.k.
€ 2.582/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
2 reviews op Google
-
Hoofdstraat 10
10Wij zijn super tevreden! Communicatie is heel goed en direct! De volgende keer zullen we zeker weer contact opnemen met Debbie!
-
Ringoven 11
10Geen twijfel over mogelijk Debbie helpt je overal waar ze me kan. Schakeld snel staat altijd voor je klaar ofhet nou om verkoop of aankoop gaat
-
Dijkmanshof 34
9Geweldige spontane vriendelijke en duidelijke makelaar. Meedenkend! Haalt er uit wat er in zit. Weet echt wat ze doet , ik zal haar zeker aanbevelen.
-
Smidstraat 17
10In onze lange zoektocht heeft Debbie ons iedere keer supergoed geholpen, ze is eerlijk en denkt mee en ook vooruit. Ook met de verkoop van onze woning liep het heel gemakkelijk. Ze is vriendelijk, meedenkend, professioneel, assertief, kortom een makelaar om aan te raden.
-
Rijnstraat 1 35
10Mevrouw ten Vaarwerk (Debbie) was op korte termijn beschikbaar om mij als aankoopmakelaar bij te staan. Je merkt aan alles dat zij verstand van zaken heeft. Bovendien is zij iemand waar je prettig mee communiceert. Als je haar inschakelt komt het goed.
-
Berkhaag 30
10Contact met de makelaar zeer prettig en vakkundig. Duidelijke uitleg over stappenplan bij de verkoop. Ook werden er handige tips gegeven en er werd goed geluisterd en meegedacht.
-
Pannerdensedijk 4
10Wij hebben een fantastische ervaring gehad met makelaar Debbie Ten Vaarwerk. Vanaf het eerste contact was ze professioneel , vriendelijk en enorm betrokken. Debbie communiceert helder, denkt altijd een stap vooruit en neemt echt de tijd om alles goed uit te leggen. Dankzij haar inzet en deskundigheid verliep het hele proces soepel en zonder stress. Een echte aanrader voor iedereen die opzoek is naar een betrouwbare en enthousiaste makelaar !