Christis Makelaardij is een persoonlijk en enthousiast makelaarskantoor dat sinds 2002 actief is in ‘s-Hertogenbosch en de omgevende regio. Sjoerd Christis, beëdigd en gecertificeerd makelaar-taxateur, kent de stad als geen ander. Na jaren ervaring bij een groter kantoor, koos hij voor de keuze om zijn eigen bedrijf op te richten met een focus op persoonlijke aandacht en direct contact. De kleine verkoopportefeuille zorgt voor een beter...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Neerstraat 261
5215AS 's-Hertogenbosch
€ 259.000 k.k.
€ 6.023/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Gageldonk 1
5235CR 's-Hertogenbosch
€ 425.000 k.k.
€ 4.885/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 168 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Acaciasingel 48
5213VB 's-Hertogenbosch
€ 425.000 k.k.
€ 4.670/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 70 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Jacob van Heemskerckstraat 23
5223TD 's-Hertogenbosch
€ 295.000 k.k.
€ 3.391/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
de Poelkes 6
5236EM Den Bosch
€ 539.000 k.k.
€ 4.900/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 203 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Neerstraat 215
5215AR 's-Hertogenbosch
€ 309.000 k.k.
€ 4.291/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
R E
4Was verkopende makelaar bij huis wat wij hebben aangekocht. Erg slordig - rapporten onvolledig en daardoor vertraging. Was hij vervolgens gefrustreerd dat het lang duurde. Gevalletje lage courtage met lage service vermoed ik
-
Pettelaarseweg 91
10Christis Makelaardij heeft ons al vaker goede diensten bewezen. Ook dit keer is het verkoopproces succesvol afgerond. Sjoerd Christis communiceert prettig en snel. Zo loodst hij je vlot door het hele proces van begin tot eind. Van harte aanbevolen!!
-
Wuyvenhaerd 69
9Het verliep vlekkeloos altijd beleefd en goed bereikbaar, hij hielp overal mee waar wij vast liepen.
-
van Coehoornplein 6
10Betrokken en begreep wat we wilden. Ook goed advies gefeven over vraagprijs en onderhandelingen. Ook in het natraject behulpzaam.
-
Moeraskers 18
9Heel prettig contact, afspraken erg flexibel te maken, goede service, scherp geacteerd richting een zo goed mogelijke verkoop.
-
Socrateslaan 99
9Duidelijk en afspraken goed nakomen, tips geven en goed contact onderhouden voor ons makkelijk, kantoor in de buurt!
-
2e Vijverstraat 8
10Wij hebben deze makelaar als een waardevolle partner in de verkoop van ons huis gezien. Bij vragen of onduidelijkheden laagdrempelig bereikbaar via telefoon of Whatsapp. Bij de ontmoeting van de kopers waren zij, wat zeer belangrijk is, ook erg tevreden over de communicatie/ gesprekken met Sjoerd.