Bosma & Schuur
"De makelaar waarbij u zich thuis voelt"
Bosma & Schuur staat voor een solide combinatie van lokale kennis en brede expertise in de woningmarkt. Met jarenlange ervaring in Hoogezand-Sappemeer en de omgeving weten we de nuances van de regio te doorzien. Onze kennis van woningen, bewoners en markttrends helpt u bij elke stap in de aankoop of verkoop. Onze dienstverlening is gericht op transparantie en persoonlijke benadering. We werken laagdrempelig, met een open en toegankelijk...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Rembrandtlaan 11
9601XA Hoogezand
€ 225.000 k.k.
€ 2.885/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Klinkerweg 212
9684AL Finsterwolde
€ 229.900 k.k.
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 305 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Weerestein 13
9611SG Sappemeer
€ 485.000 k.k.
€ 3.415/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 336 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Noorderstraat 385
9611AK Sappemeer
€ 425.000 k.k.
€ 3.484/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 1710 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Woldweg 11
9607PP Foxhol
€ 398.000 k.k.
€ 3.618/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 395 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oudeweg 3 C
9628CA Siddeburen
€ 599.000 k.k.
€ 3.483/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 172 m²
- Perceeloppervlakte
- 817 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
Funda
3 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Boogschutter 43
9het ging allemaal soepel niks op aan te merken zou het zo weer via hem doen en hem aanraden naar anderen toe
-
Uranus 42
9Goed contact, goed advies. Weet hoe de markt is. Uitgebreide analyse besproken en plan van aanpak gemaakt voor verkoop van de woning.
-
Dirk De Graaf
10Je goed geholpen tevreden.
-
Pekelderstraat 19
10Ik heb hele goede ervaring met bosma en schuur en ze hebben samen alles er aan gedaan om verkoop en aankoop in goede harmonie te begeleiden .zelfs in hun vrije tijd werden mijn brandende vragen beantwoord .deze makelaardij us echt een aanrader .groeten van rinske bult
-
Jeannet Bontjer
8 -
Gerben Nijboer
10Zeer professioneel, in denken vooruit met de verzekeringen die wij via hun hebben afgesloten. Zijn al 30 jaar klant van hun.
-
Harjan Bossen
10 -
Derk Huizing
10Ook mijn ouders waren tevreden klanten
-
Wouter van Vliet
10 -
Franciska Stal
8Goede klantenservice en snel contact
-
Pim Dikkema
10Een goed en professioneel advies.
-
Lina Veentjer
8Hulpvaardig duidelijkheid kortdaat.zeer tevreden klant al meer dan 25jaar😊 …
-
martin eerhard
10Erg fijne ervaring overgehouden aan mijn afspraak bij Bosma en Schuur. Duidelijk in wat het bedrijf kan bieden en tegen welke tarieven. Echt een aanrader als je onafhankelijk advies wilt. Ben er nu al meerdere jaren klant en wanneer er iets is word ik altijd goed te woord gestaan. Oftewel oplossingsgericht.