Denise Dekker Makelaardij
"makelaar met persoonlijke en directe aanpak"
Sinds 2019 zijn wij actief als makelaar in de regio Zwolle, gevestigd in Assendorp. Wij combineren onze expertise met creatieve presentatie van woningen, waarbij we samenwerken met Loutje fotografie. Dit zorgt voor een visueel aantrekkelijke en realistische weergave van elke woning. Onze dienstverlening is gericht op klantvriendelijkheid en transparantie. Wij streven naar een laagdrempelige aanpak, waarbij we ons op uw behoeften richten...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Groenestraat 50
8012VM Zwolle
€ 379.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 83 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Corellistraat 4
8031JJ Zwolle
€ 325.000 k.k.
€ 2.902/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 106 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Gantel 5
8032BP Zwolle
€ 375.000 k.k.
€ 2.389/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Cliviastraat 1
8012CT Zwolle
€ 439.000 k.k.
€ 4.771/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 95 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Celestraat 28
8012TV Zwolle
€ 459.000 k.k.
€ 4.413/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
De Ruyterstraat 44
8023TT Zwolle
€ 395.000 k.k.
€ 4.817/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (58)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
58 reviews totaal
Funda
38 reviews op Funda
20 reviews op Google
-
De Ruyterstraat 44
10Heel vriendelijk en ze heeft veel kennis en ervaring en respect voor ons privacy. Ze houdt alles in de gaten
-
Cliviastraat 1
9Snel en laagdrempelig contact. Goede marktkennis zorgt voor een goede strategie qua verkoop. Flexibel bij het plannen van de bezichtigingen om mee te denken met potentiële kopers.
-
Jan Gijs van Dooren
10Denise is echt een top aankoopmakelaar! Naast dat ze heel veel weet over de huizen heeft ze mij heel fijn geholpen met zoeken naar de juiste woning voor mij als persoon. Het moet wel kloppen. Dus ze denkt en kijkt ze kritisch mee en dat heeft mij enorm geholpen als starter. En ondertussen is op pad gaan met Denise ook gewoon heel gezellig. Dat is echt goud waard!
-
Ripperdamarke 3
10Heel fijn persoonlijk contact en kon bewust bepaalde keuzes maken! Zij heeft zicht op de markt en die kennis heeft zicht uitbetaald.
-
Thorbeckegracht 4 C
10Altijd bereikbaar, zelfs op zondagen, realistisch in onderhandelen, uiteindelijk een super resultaat!
-
Waterstraat 54
10Denise is kundig, betrokken, bereikbaar en heeft verstand van zaken. Het vinden en aanschaffen van de woning die ik heb gevonden was absoluut niet gelukt zonder haar!
-
Inge Postma
10Denise Dekker is een hele eerlijke, betrouwbare makelaar met een laagdrempelige benadering. Heel fijn!