Boertjes Makelaardij & Hypotheken staat voor een uitgebreid aanbod op de huizenmarkt. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of hypotheekadvies: wij bieden een geïntegreerd pakket dat aansluit bij jouw wensen. Met meer dan 75 jaar ervaring in de regio staan wij voor betrouwbaarheid en kennis. Bij Boertjes zijn we gespecialiseerd in paardenobjecten en woonboerderijen, maar ook andere woningen vallen onder ons expertisegebied. Wij zijn gec...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Ommerkanaal Oost 16
7731TT Ommen
€ 1.200.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 11000 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kleinjansweg 1
8141PN Heino
€ 1.525.000 k.k.
€ 3.442/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 443 m²
- Perceeloppervlakte
- 8535 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Veldhuisweg 4 98
7955PP IJhorst
€ 85.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Perceeloppervlakte
- 347 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Veldhuisweg 1 9
7955PP IJhorst
€ 179.000 k.k.
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- 394 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Wissenweg 12
7881VS Emmer-Compascuum
€ 925.000 k.k.
€ 6.752/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 22140 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Veldhuisweg 4 96
7955PP IJhorst
€ 69.995 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 40 m²
- Perceeloppervlakte
- 287 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (49)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
49 reviews totaal
Funda
32 reviews op Funda
17 reviews op Google
-
Steven de haan
10Het gehele proces van intake gesprek tot en met de verkoop van de woning verliep soepel, aangenaam en vlot. Bij vragen krijg je ook direkt antwoord en vooral tijdens het "onderhandelen" met potentiele kopers verliep het contact prettig en adequaat.
-
jbakker78
10Heel tevreden over de samenwerking met Boertjes Makelaardij, communicatie verliep snel en soepel en binnen 6 weken was mijn huis verkocht!
-
Koekanger Dwarsdijk 83
10Heel prettig en laagdrempelig contact. Alles verliep soepel en snel. Binnen 6 weken is mijn paardenobject verkocht dus ik ben zeer tevreden!
-
Veldhuisweg 1 67
9Zeer prettig contact gedurende het gehele proces van de verkoop. Communicate verliep soepel en vlot.
-
De Kolonie 1
9Het contact was geweldig Je kon altijd een beroep op de makelaar doen .als je een vraag had werd deze altijd beantwoord Kon je geen contact krijgen dan werd er terug gebeld .Stond voor ons altijd klaar en dacht mee.
-
Veldhuisweg 4 31
9Alles is perfect verlopen zoals afgesproken met de makelaar . Bezichtigingen waren altijd op tijd afgekondigd en de feedback was duidelijk De communicatie liep ook altijd zoals gepland . Dus een echt aanrader naar mensen die op zoek gaan naar een goede makelaar Alles was gewoon top