Regron NVM Makelaardij o.g. is sinds 1991 gevestigd in Zoetermeer en heeft zich in de jaren sindsdien als betrouwbare partner opgesteld in de regio Haaglanden. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, biedt het kantoor een breed aanbod van diensten in de woningmarkt. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, de specialisten van Regron NVM staan voor u klaar met deskundig advies en persoon...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Salland 20
2716AK Zoetermeer
€ 465.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 174 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Loggerkade 11
2725EL Zoetermeer
€ 539.000 k.k.
€ 4.312/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Filmlaan 1
2726RN Zoetermeer
€ 485.000 k.k.
€ 4.217/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Veerstal 16
2801RB Gouda
€ 365.000 k.k.
€ 5.794/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Algengroen 8 C
2718GN Zoetermeer
€ 435.000 k.k.
€ 4.350/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Clematispark 17
2724HX Zoetermeer
€ 425.000 k.k.
€ 4.087/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 110 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (74)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
74 reviews totaal
Funda
55 reviews op Funda
19 reviews op Google
-
Grondel 8
10We had the biggest bid for a house we liked alot but we lost it as the owner and their agent chosed the second place bidder. We later won the bid for a smaller house in the same neighbourhood, not exactly what we wanted but it is nice and cozy and we are happy with it.
-
Noordwaarts 172
10Het contact met de makelaar verliep goed en prettig. Hij hield ons op de hoogte van de laatste ontwikkelingen. Ook het kantoor was heel goed bereikbaar. Enorm behulpzaam en zeer vriendelijk. Betrouwbaar makelaarskantoor!
-
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
10 -
Darkfield
10Je wordt van A tot Z geholpen bij het kopen van een woning. Klassen!!!
-
Anna Ruyschstraat 27
10Het contact met Ferdinand was heel fijn! Duidelijke uitleg en heel goed geholpen! Iedereen van Regron onwijs bedankt voor het fijne en duidelijke contact!
-
Braamberg 8
10Prettige begeleiding door Ferdinand gedurende het hele proces en altijd goed contact met het hele team. Communicatie is duidelijk en helder.
-
Maria van Oosterwijckstraat 49
10Overall, everything went smoothly, and Regron offered comprehensive information and support throughout the process.
-
Wesley Toet
10Ik ben ontzettend tevreden. Ferdinand, Daniëlla en Sandra staan altijd voor je klaar. De communicatie was snel, duidelijk en persoonlijk. Ook werd er meegedacht en kreeg ik waardevol advies bij elke stap. Dankzij de professionele aanpak en betrokkenheid is alles soepel en succesvol verlopen. Ik zou deze makelaar dan ook zeker aanraden aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en deskundige begeleiding bij de aankoop of verkoop van een woning!