Rijnland Makelaars
"Wij verkopen geen stenen, maar een "thuis""
Rijnland Makelaars staat al 60 jaar voor expertise in de verkoop, aankoop en verhuur van woningen in Voorschoten en Leiderdorp. Na de overname door Mariska van Rossen en René de Water, blijven wij ons inzetten voor persoonlijke aandacht, deskundig advies en een zorgeloze begeleiding in iedere stap van het proces. Of je nu op zoek bent naar een droomhuis of je woning wilt verkopen, wij zorgen voor het beste resultaat met onze ervaring en...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zwaluwweg 62
2251MV Voorschoten
€ 949.500 k.k.
€ 5.051/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 263 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Olieslager 16
2353WX Leiderdorp
€ 689.500 k.k.
€ 4.925/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Koningin Wilhelminalaan 13
2252GM Voorschoten
€ 598.000 k.k.
€ 4.600/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 121 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Beetslaan 2
2252TT Voorschoten
€ 849.000 k.k.
€ 5.177/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 259 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Professor Boerhaaveweg 37
2251HX Voorschoten
€ 749.000 k.k.
€ 5.806/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Jan Steenlaan 14 A
2251JH Voorschoten
€ 52.500 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- —
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- —
Reviews (34)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
34 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Voordorp 19
10Vanaf het eerste contact moment hadden we een goed gevoel bij deze fijne makelaar. De communicatie was meer dan uitstekend en hij hielt ons goed op de hoogte van alle ontwikkelingen. Het appartement werd een paar maanden later verkocht dan vooraf voorzien maar de verkoopprijs was dan ook prima. We zijn zeer tevreden.
-
Vronkenlaan 8
10René weet van de markt veel af en begeleidt je prima door alles heen. Mocht je vragen hebben, heeft hij altijd wel even tijd voor je. Top Makelaar Rijnland Makelaars
-
Koningin Julianalaan 93
8We zijn op een warme manier begeleid met de verkoop van ons huis, ontzorgen was het juiste woord. Een aanrader voor iedereen die ook zijn, haar huis wil verkopen.
-
Waterbieskreek 46
10Makelaar gaf nuttige adviezen vwb in te zetten verkoopmedia. Was flexibel om tegemoet te komen aan onze wensen mbt bezichtigingen en hield ons voortdurend op de hoogte van de interactie met geïnteresseerden. Makkelijk bereikbaar voor overleg, ook ‘s avonds en tijdens het weekend
-
Johannes Vermeerplantsoen 3
9conmtact verliep goed en diverse problemen o.a.met de V.v.E zijn op een goede manier opgelost werdt keurig op de hoogte gehouden van het hele proces.