Heintz Makelaars
"'Weet wat u (ver)koopt!'"
Heintz Makelaars is sinds de jaren ‘80 gevestigd in Vlaardingen en heeft zich daarnaast ook op Schiedam, Maassluis en Rotterdam gericht. Wij richten ons met name op de particuliere woningmarkt en bieden persoonlijke begeleiding bij elke stap van het kopen, verkopen of taxeren van onroerend goed. Onze kleine structuur zorgt voor directe en persoonlijke communicatie, zodat wij als makelaar dicht bij onze klanten blijven. Wij staan voor u...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Melis Stokelaan 98
3132EP Vlaardingen
€ 450.000 k.k.
€ 3.333/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 102 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Rodenrijsestraat 91 A
3037NE Rotterdam
€ 550.000 k.k.
€ 4.330/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Schiedamseweg Beneden 545 C
3028BX Rotterdam
€ 225.000 k.k.
€ 4.166/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Schiedamseweg 143
3134BH Vlaardingen
€ 550.000 k.k.
€ 3.548/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Willem Beukelszoonstraat 85
3134LW Vlaardingen
€ 425.000 k.k.
€ 3.483/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 118 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Haydnstraat 2
3131SE Vlaardingen
€ 225.000 k.k.
€ 3.750/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
van Kloosterweg 17
9Duidelijke goed onderbouwde waardebepaling en goede communicatie gedurende het hele proces. Goede uitleg van wat wel en niet kan.
-
Willem Beukelszoonstraat 85
9Hele fijne samenwerking. De makelaar heeft veel passie voor bouw en kan goed meedenken in mogelijkheden en opties ('laatste klusjes'). Ook tijdens vakantie nog even wat noodzakelijk contact gehad. Goede en volledige informatie en communicatie, luistert en begrijpt goed. Verkopen woning kan al stressvol genoeg zijn; een goede makelaar scheelt dan al een hoop.
-
Datheenstraat 281
9Ik ben ontzettend tevreden over de service van deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment tot aan de afronding van het traject voelde alles professioneel en goed geregeld. Er werd duidelijk gecommuniceerd, ik wist precies waar ik aan toe was. De begeleiding was prettig en persoonlijk, en dat gaf veel vertrouwen. Alles verliep soepel en zonder verrassingen. Een topervaring dus!”
-
Haydnstraat 15
9Heel soepel contact. Heeft ons transparant meegenomen in het proces, tijdig en continu van updates voorzien. Ook met goede suggesties gekomen voor wat betreft bezichtigingen.
-
Reigerlaan 109
9initieel opstart was wat te optimistisch, maar in goed overleg uiteindelijk tot een tevreden verkoop gekomen.
-
van Hogendorplaan 172 C
9Goede terugkoppelingen goede begeleiding. Komt afspraken serieus na. Zeer tevreden over het verloop.