Meierijstad Makelaardij
"De Makelaar van Hier"
In Meierijstad wonen en werken wij al ons hele leven, waardoor wij de regio goed kennen. Wij zijn betrokken en down-to-earth, met een sterke focus op persoonlijke en zakelijke relatie. Onze missie is om vastgoed, zowel bestaand als nieuwbouw en bedrijfsonroerendgoed, succesvol te verhuren of verkopen voor onze opdrachtgevers. Wij luisteren naar de behoeften van mensen en streven ernaar om met vernieuwende producten, diensten en samenwer...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Stationsstraat 34
5461JV Veghel
€ 898.000 k.k.
€ 4.677/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 418 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Acacialaan 31
5461CD Veghel
€ 475.000 k.k.
€ 3.626/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 211 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Meerstraat 1
5473AA Heeswijk-Dinther
€ 525.000 k.k.
€ 5.048/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 295 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Broedershof 54
5462EG Veghel
€ 369.000 k.k.
€ 4.612/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Stadhuisplein 215
5461KR Veghel
€ 350.000 k.k.
€ 3.608/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Markt 10 07
5461JJ Veghel
€ 475.000 k.k.
€ 5.460/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (37)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
37 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Kamillelaar 13
10Het contact was fijn. Er werd snel geschakeld. Dit wa fijn aangezien het toch een spannende tijd is.
-
Grooteakker 20
10Alles van het begin af aan soepel verlopen, goede feedback en aanpak, zeer tevreden mee, informatie en afspraken in goed overleg,
-
Schoolhuisweg 28
8Duidelijke communicatie, korte lijnen, meedenken, oplossingen aandragen, goede kennis van de lokale markt, prettige samenwerking.
-
Jan Pzn Coenstraat 2
9Goede duidelijke informatie en begeleiding. Bij vragen gewoon 1 wattsapp sturen en gewoon dezelfde dag antwoord.
-
IJsselstraat 26
9Zeer goede ervaring opgedaan Woning was in 1 week verkocht. Dus ik kan iedereen aanbevelen om voor deze makelaar te kiezen.
-
Hermelijnweide 32
8Snel geschakeld en alles in gang gezet vanuit de makelaar. Reageert snel. Prettige communicatie.
-
van Almondestraat 4
9We kennen de makelaar al van vroeger ( 20 jaar geleden) als een zeer goede deskundige makelaar welke makkelijk in omgang is en de markt zeer goed kent. Dat is hij nog steeds zo, hij had ons huis dan ook zeer snel ruim boven de vraagprijs verkocht.
-
Snipdonk 47
8Alles verliep zoals verwacht van Hein. Ze nemen ruim de tijd met bezichtigingen en Hein is nooit gehaast na de mogelijke kopers toe..dit waren ook onze ervaringen bij aankoop van onze woning
-
Herteweide 40
10M Onze complimenten voor Hein v d Heuvel.. Wij kunnen ons geen betere makelaar voorstellen, heel begaande met alles. En wat zo geweldig is. De snelle verkoop Hein heel hartelijk bedankt.