In Heesch gevestigd, staat Colijn Advies B.V. voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening in de regio. Wij helpen u met vertrouwen en professionaliteit bij het kopen, verkopen of huurden van woningen. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat uw wensen centraal staan in ieder proces. Wij bieden dienstverlening op het gebied van verkoop, verhuur, aankoop en aanhuur. Onze werkwijze is transparant en gericht op resultaat, me...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Prins Bernhardstraat 21
5321SG Hedel
€ 900.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 199 m²
- Perceeloppervlakte
- 790 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Leeuwebek 12
5446WH Wanroij
€ 535.000 k.k.
€ 3.075/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 308 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Tarweakker 3
5391KT Nuland
€ 430.000 k.k.
€ 4.057/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Weijen 1 c
5388HL Nistelrode
€ 375.000 k.k.
€ 3.989/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Muntmeester 462
5406BK Uden
€ 598.000 k.k.
€ 3.379/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 222 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht
Van Lennephof 36
5343JE Oss
€ 390.000 k.k.
€ 3.047/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Sanne Colijn
10 -
Kamal Ettaoufiki
10 -
Jeroen & Margriet Lemmens
10Wij zouden jullie het liefste zes sterren willen geven! Jos & Mylene zijn kundig, pro-actief en hands-on! Veel dank voor jullie hulp en de fijne samenwerking!
-
Callenburghstraat 28
10Een betrokken makelaar, waardoor je snel een vertrouwd gevoel had. Met als resultaat een snelle en soepele verkoop!
-
St. Willibrordusstraat 19 A
10Een erg fijne makelaar. Enthousiast en goed meedenkend in oplossingen. Het contact is prettig en positief. Jos en Mylene, bedankt voor de fijne samenwerking!
-
Mark van der Steen
10 -
De Rosmolen 38
10Het contact met de makelaar verloopt goed. Deskundig, goed bereikbaar, service is top en zeker een aanrader wat ons betreft!
-
John Keatslaan 13
10Goed en deskundig maar ook zeer persoonlijk. Begeleiding op maat. Een zakelijke maar zeer emotionele verkoop voor ons waar zij zeer goed en vertrouwd mee omgaan.
-
Joeri Gagarinstraat 61
10Wij vonden de samenleving met deze makelaars zeer prettig. Werden van alles goed en duidelijk op de hoogte gehouden. Communicatie was zeer open en informeel. Ik raad hun zeker aan bij anderen!
-
Havikskruid 26
10Jos is een erg prettige makelaar, vooral ook omdat hij potentiële kopers de ruimte geeft om de woning goed te bekijken. Professioneel / servicegericht / klantgericht gewoon echt een top makelaar