Van Overbeek Makelaars o.g. West-Friesland
"Ruim 50 jaar dé lokale NVM Makelaar in jouw regio."
Van Overbeek Makelaars West-Friesland staat al meer dan 50 jaar voor als betrouwbare partner in de lokale woningmarkt. Of je koopt of verkoopt, wij staan voor je klaar met persoonlijke begeleiding en gedegen expertise. Ons team kent de regio als geen ander en helpt je met alle stappen die bij een koop of verkoop horen. Wij leggen veel nadruk op transparantie en klanttevredenheid. Door onze uitgebreide kennis van de markt en ons brede ne...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zwaagdijk 146
1683NM Zwaagdijk-Oost
€ 400.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 356 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Schoutstuinen 25
1606NK Venhuizen
€ 380.000 k.k.
€ 3.065/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Westerkerkweg 103
1606BC Venhuizen
€ 550.000 k.k.
€ 2.736/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 600 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Broekerhavenweg 107
1611CB Bovenkarspel
€ 475.000 k.k.
€ 3.519/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Bouw 19
1611JG Bovenkarspel
€ 450.000 k.k.
€ 4.091/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Dorpsweg 163 a
1676GK Twisk
€ 550.000 k.k.
€ 3.642/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 274 m²
- Slaapkamers
- 1
Reviews (46)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
46 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
30 reviews op Google
-
Kievitstraat 2
10Makkelijk en vriendelijk contact. Goed op de hoogte gehouden van de stand van zaken. Blij met het verloop van de verkoop!
-
Julianastraat 24
10Bob heeft ons echt onwijs goed geholpen gedurende het hele traject. Van het vinden van een geschikte woning tot alle randzaken die erbij komen kijken: alles werd supergoed geregeld.
-
Pastoor Suidgeeststraat 6
9Zeer tevreden over de makelaar van Van Overbeek. Heeft ons meer dan goed geholpen. Zou ze bij iedereen aanbevelen.
-
Vierkant 6
9We hadden korte lijntjes, de makelaar was 7 dagen in de week bereikbaar als dat nodig was. Verbeter plannen voor de verkoop. Mee geweest met bezichtigingen en goed advies om een bod te doen.
-
Oranje Nassaustraat 10 a
10Het eerste gesprek met Daan voelde meteen goed. Daan had voorafgaande van het gesprek veel onderzoek gedaan. Alles was duidelijk en helder. Van begin tot het eind van de verkoop werd ik goed op de hoogte gehouden. Hoeveel mensen er kwamen, welke tijd de biedingen en wat de mensen van het huis vonden kreeg ik keurig in een kort verslag via de mail. Ik ben Zeer tevreden over makelaars van overbeek.
-
Hertog Albrechtstraat 22
10Fijne mensen. Daan en Bob hebben mij echt super geholpen en stonden altijd klaar met hulp en advies. Duidelijke uitleg en belden ook nog even na om te helpen als het nodig was. Ik ben echt heel blij dat ik voor deze makelaar gekozen heb!