Karens Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Opheusden en de omgeving. Met jaren ervaring en een sterke focus op klantgerichtheid, zorgen wij dat uw woning in de beste handen komt. Wij begrijpen hoe belangrijk het is om zowel verkoop als aankoop met zorg en professionaliteit te laten verlopen. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, financieel advies en taxaties. Onze werkwijze...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Trajanusplein 5
4041AK Kesteren
€ 459.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Parallelweg 8
4043KG Opheusden
€ 379.500 k.k.
€ 5.581/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Jacob Catsstraat 5
4041XV Kesteren
€ 445.000 k.k.
€ 4.045/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nieuwe Veenendaalseweg 175
3911MH Rhenen
€ 895.000 k.k.
€ 4.686/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 660 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Prinsenhof 3
4041BM Kesteren
€ 549.000 k.k.
€ 4.128/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 270 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Onder bod
Seringenstraat 25
4043PJ Opheusden
€ 400.000 k.k.
€ 3.960/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (104)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
104 reviews totaal
Funda
85 reviews op Funda
19 reviews op Google
-
De Poort 20
10Contact met de makelaar liep perfect. Ze reageerde vaak binnen enkele uren op onze vragen en hielden ons keurig op de hoogte van de voortgang.
-
Meester J van Dolderenstraat 6
10Karens Makelaars is echt een fijne makelaardij om je huis bij te verkopen. Professioneel, betrokken en betrouwbaar. Ze houden je goed op de hoogte en schetsen reële verwachtingen. Er zijn korte lijntjes, er wordt heel snel gereageerd en ze staan je uitgebreid te woord. Kortom: sterk en warm aanbevolen!
-
Mesdagstraat 7
10Heel fijn contact gehad, alles was erg duidelijk en verliep vlot ook zijn ze erg betrokken bij het hele proces. Ik zou ze zeker aanraden
-
Fruitstraat 26
10Fijne ervaring met Renee en Martijn bij verkoop van huis! Zijn erg deskundig en betrokken, duidelijke en snelle communicatie, en wat wij waardevol vonden was de persoonlijke en deskundige benadering van beiden! Fijne makelaars die we zeker van harte aanbevelen!
-
De Peel 8
9Wij zijn erg tevreden over Karens makelaars als aankoop makelaar. Nadat wij contact opgenomen hadden konden we de dag erna al gezamenlijk gaan kijken bij onze nieuwe woning. We werden goed geïnformeerd in wat een reëel bod was, ook had Karens makelaardij informatie ingewonnen voor ons over de woning. Het contact verliep met korte lijnen erg snel en duidelijk. Dit is ons droomhuis, dus wij hebben geen makelaar meer nodig. Maar zou altijd Karens makelaardij adviseren alleen maar l…