Sanders Makelaardij
"Sanders Makelaardij voor uw (t)huis"
Sanders Makelaardij is een bedrijf dat moderne technieken combineert met persoonlijke service. Met jarenlange ervaring in de markt bieden wij professioneel en tactisch advies bij het kopen, verkopen of taxeren van onroerend goed. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat transacties soepel verlopen, met minimaal gedoe en maximaal resultaat. Wij staan voor eerlijkheid, transparantie en betrokkenheid. Of het nu gaat om bedrijfsruimtes of...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Rijk van Batouwe 55
4041SZ Kesteren
€ 98.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Den Boogert 19
4051DP Ochten
€ 450.000 k.k.
€ 3.846/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 211 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rijk van Batouwe 24
4041SZ Kesteren
€ 139.500 k.k.
€ 2.968/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 47 m²
- Perceeloppervlakte
- 286 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
De Landwetering 13
4051HC Ochten
€ 455.000 k.k.
€ 4.174/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Lappenafweg 9
4053HZ IJzendoorn
€ 469.000 k.k.
€ 4.303/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 402 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Keizerstraat 18
4053HJ IJzendoorn
€ 365.000 k.k.
€ 5.794/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- 92 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (96)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
96 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
81 reviews op Google
-
Pluimenburgsestraat 19
9Sanders Makelaardij is een uitermate betrokken en prettige makelaar. Wij hebben een bijzonder monumentaal pand via de heer Sanders verkocht. Hij heeft kennis van de markt, is zelf enthousiast en neemt zijn verantwoordelijkheid in het proces.
-
Burgemeester R Tjalmastraat 1
9Fijn contact, zowel Ap Sanders als Chantal zijn goed bereikbaar, en kennen de lokale markt goed. Prettige samenwerking en veel onderling vertrouwen. Niet onbelangrijk, ook een liefhebben van goeie koffie :-)
-
Albert van der Veen
10Taxatie aanvraag snel verwerkt en goed op de hoogte gehouden.
-
Wethouder van Lavierenstraat 5
10Het contact liep heel goed, vriendelijk en behulpzaam. Op alle vragen een antwoord. Goede makelaar..
-
Herman van Mourik
10Deskundige partij. Vriendelijke man. Aanrader
-
P van Brenk
10 -
Rein Langelaar
10👍 …
-
Julian de Wit
10Goed en snel geholpen! Top!
-
AHM Lotters
10Snelle, professionele en prettige werkwijze.
-
Arienne Leuvenink
10Fijne communicatie, snelle reactie en goed en duidelijk taxatie rapport.
-
Keizerstraat 82
10Betrokken Makelaar met kennis en aandacht voor de markt. Met ruimte om mee te denken voor de verkoper.
-
44 R I-straat 1
10* Eerlijk en duidelijk advies. * Deskundig en vlot. * Helpt waar nodig. * Doen wat ze zeggen. * Gaan voor het gewenste resultaat!
-
Jefmiran v/d Heijden