Hooijer Makelaardij
"Uw belang staat bij ons voorop"
Hooijer Makelaardij staat voor een persoonlijke en betrouwbare aanpak bij de verkoop of aankoop van uw woning. Wij leggen elke stap duidelijk uit en communiceren op een open, begrijpelijke manier. Snel reageren op vragen en voorstellen is voor ons vanzelfsprekend. Wij nemen u mee door het proces en zorgen ervoor dat u zich op uw gemak voelt tijdens deze belangrijke fase in uw leven. Bovendien zijn wij actief in de taxatie en verhuur van...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Wildenborg 37
3772ZB Barneveld
€ 495.000 k.k.
€ 4.125/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 321 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wildforster 45
3772WD Barneveld
€ 449.500 k.k.
€ 3.909/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kerkendelweg 49 95
3775KM Kootwijk
€ 189.500 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Perceeloppervlakte
- 449 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Putterweg 64 A 65
3886PD Garderen
€ 239.000 k.k.
€ 3.793/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- 528 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kerkendelweg 49 27
3775KM Kootwijk
€ 165.000 k.k.
€ 3.437/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- 313 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Aangekocht
Wildenborg 70
3772ZD Barneveld
€ 675.000 k.k.
€ 3.814/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 480 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (79)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
79 reviews totaal
Funda
57 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Laaxumstraat 56
9We kenden de makelaar van een eerdere aankoop en verkoop. En zij kent ons daardoor goed, weet wat bij ons past. Dat maakt dat we een persoonlijk en eerlijk advies kregen. Tevens is het een doortastende makelaar waardoor we een goede aankoop hebben kunnen doen.
-
Brummelkamperweg 22
9Iemand die weet wat ze doet en waar ze het over heeft. Je kan alles vragen telefonisch of via de app niks is te veel. Echt een aanrader!
-
Van Wijnbergenlaan 25
10Ze is fijn en snel met contact en in omgang. Erg deskundig en lekker pro actief. Ook als aankoopmakelaar een aanrader!
-
Kerkendelweg 30 83
9Het waren prettige korte lijntjes. Veel online, wat wel zo prettig is. Ik heb geen verbeterpunten. Ga zo door.
-
Kouter 16
9Kleinschalig kantoor, dus korte lijntjes, Reageert snel, behulpzaam en snelle afwikkeling. Ze weet waar ze het over heeft, fijn om mee te werken.
-
Van Breugelplantsoen 67
9Erg prettig contact, kleinschalig, dus korte lijntjes, snelle reactie en neemt werk/zorgen uit handen.
-
Haarweg 8 D
10Contact 100% goed, ze houd je goed op de hoogte van wat er zoal gaande is. Prettig in de omgang. Was goede ervaring.
-
Hertespoor 11
9Hooijer Makelaardij heeft ons goed geholpen. Goed advies en een pragmatische aanpak. Nononse benadering die mij erg aanspreekt.
-
Oude Garderenseweg 22 2
9Was goede begeleiding goede correspondentie. Was goed verslag van contacten met de aspirant kopers / geïnteresseerden, zeer correct . A . en G . Veijer .