Pat Makelaardij
"Uw sleutel tot succes!"
Pat Makelaardij is gevestigd in Schoonebeek, een dorpje in Zuid-Oost Drenthe. Het kantoor heeft als werkgebied de gemeenten Emmen, Coevorden en Borger-Odoorn. Met een solide achtergrond in de makelaarswereld biedt Pat Makelaardij klanten professioneel advies op diverse gebieden, zoals verkoop en aankoop van woningen, taxaties, investeringsadviezen en andere vastgoedgerelateerde zaken. Het team bestaat uit jonge, ervaren medewerkers die...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Rietdekkershof 32
7885GB Nieuw-Dordrecht
€ 239.500 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 187 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Duitslandlaan 13
7761HC Schoonebeek
€ 539.500 k.k.
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 548 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Eemslandweg 15
7894AH Zwartemeer
€ 309.500 k.k.
€ 1.540/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 658 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Waterbies 67
7761KH Schoonebeek
€ 449.500 k.k.
€ 2.470/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 345 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Dalerstraat 33
7843PB Erm
€ 997.500 k.k.
€ 2.696/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 370 m²
- Perceeloppervlakte
- 2270 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oude Dordsedijk 28
7891PB Klazienaveen
€ 599.500 k.k.
€ 2.229/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 269 m²
- Perceeloppervlakte
- 2280 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (102)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
102 reviews totaal
Funda
51 reviews op Funda
51 reviews op Google
-
Herenstreek 2
10Makelaardij Pat, duidelijke communicatie, juiste marktkennis. Professioneel team met oog voor de mens.
-
De Kampen 33
9Goede service,begeleiding en goed op de hoogte gehouden betreft de verloop van de verkoop en randzaken.
-
Goeman Borgesiusstraat 34
8Hele fijne en goede samenwerking Snelle en duidelijke communicatie Bij vragen snelle reactie Kortom een fijn en goed makelaarskantoor
-
Anouk Reinders
10Onze eerste woning gekocht die werd aangeboden door Pat Makelaardij. Tijdens de meerdere bezichtigingen en het biedproces waren zij super transparant en altijd erg vriendelijk. Een makelaar die echt te vertrouwen is!
-
Neptunusbaan 52
10Ruud Pat heeft een eerlijk en realistisch verhaal, geeft zonodig adviesen om de verkoop een positieve impuls te geven. Dit is de tweede keer dat Ruud een woning van ons heeft verkocht en een volgende mag Ruud ook voor ons in de verkoop doen.
-
Westerbeek 5
10Ruud heeft ons goed geholpen met de aankoop van ons nieuwe huis en de verkoop van het oude huis. Goede uitleg en communicatie en is er echt voor jou.
-
Weerdingerstraat 167
9Prima contact met de makelaar en zijn collega’s. Zijn goed bereikbaar en houden de verkoper goed op de hoogte van alle relevante ontwikkelingen. Heeft zeker toegevoegde waarde bij de verkoop.
-
Kerkhoflaan 18
10Makelaar Pat, Vakkundig, professioneel, vriendelijk, fijn team en gastvrij. Maakt op een fijne manier contact met de mensen, je voelt en weet waar ze het over hebben. Ik zou hun zeker aanraden, heb vanaf het begin veel vertrouwen in dit team!