SAS Vastgoed is uw betrouwbare partner in vastgoed in Rotterdam en omstreken. Wij staan voor persoonlijke aandacht, transparante communicatie en een uitgebreide kennis van de lokale markt. Onze missie is om u zorgeloos te laten kopen, verkopen of beheren, met de zekerheid van een professionele partner aan uw zijde. Wij bieden diensten in verkoop, verhuur, aankoop, aanhuur en financieel advies. Onze werkwijze is gebaseerd op discreet, pe...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Grieksestraat 96 A
3028CP Rotterdam
€ 225.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Sikkelstraat 22 B
3075CL Rotterdam
€ 280.000 k.k.
€ 3.684/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Italiaansestraat 34 A
3028EC Rotterdam
€ 219.000 k.k.
€ 5.093/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Faassenplein 68
3123NK Schiedam
€ 330.000 k.k.
€ 3.511/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Wijnhaven 41 C
3011WH Rotterdam
€ 895.000 k.k.
€ 6.172/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Veerplein 37
3131CX Vlaardingen
€ 295.000 k.k.
€ 3.072/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
23 reviews op Google
-
Volodymyr Dutchak
10 -
jennifer monteiro
10Ik ben de afgelopen maanden geholpen door Raychiano. Zijn persoonlijke benadering en geduld hielpen mij gelijk op mijn gemak te voelen. In combinatie met zijn deskundigheid kwamen we al snel tot een zowel ideale als realistische woning, passend bij mijn budget. Dankzij hem uiteindelijk een succesvol traject waarin ik mij zeer gesteund heb gevoeld.
-
Erwin Linders
8 -
Karan Sanker Sing
10Ben zeer goed geholpen door de makelaars van SAS Vastgoed. Doen er alles aan om je zo goed mogelijk te begeleiden en denken graag met je mee. Topservice!!!
-
Sheikh Fahim Masrur Sownak
10 -
F S Qadri
10makkelijk en juiste oplossing voor jouw vastgoed zaken. Echt aanrader!
-
bLACKY
10 -
Azam Babakulov
10 -
Paul Gillet
10Bedrijf gespecialiseerd in beheer van Vastgoed. Zij dien dit met passie en veel enthousiasme. Zij verrichten hun werk op een perfecte wijze. Beheer Onroerend uitbesteden? Neem dan contact op met SAS.!!
-
J
10Goede referenties.prima bedrijf voor een VVE Beter dan die ander uit Rotterdam .( Dotterbloemstraat )
-
naam naam
10 -
Łukasz C
10 -
Rive
10 -
karen de ruijter van megen
2 -
Rani Yasmin Mansoor
10 -
Wioleta Placha
10 -
Redouan Klai
10 -
Serbast
10Goed service !! ze staan altijd klaar
-
Moosa Bouw
10 -
Erol Uslu
10