Overduin Makelaardij B.V.
"Goed gevoel!"
Overduin Makelaardij staat voor ervaring en ondernemend denken in de makelaardij. Met twee specialisten aan het hoofd, Daniel Overduin en Jantine Muilwijk, die beide al meer dan honderd woningen hebben verkocht in de regio, zorgen wij voor een persoonlijke en doelgerichte benadering. Wij zijn niet alleen makelaars, maar ook zelfstandige ondernemers die maximaal gemotiveerd zijn om uw woning succesvol te verkopen. Onze specialisatie ligt...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Prins Bernhardlaan 17
3381AV Giessenburg
€ 398.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Batelier 18
3362JS Sliedrecht
€ 645.000 k.k.
€ 4.418/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 288 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Peursumseweg 56
3381KX Giessenburg
€ 625.000 k.k.
€ 6.868/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Emmastraat 13
2964BD Groot-Ammers
€ 395.000 k.k.
€ 5.130/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
van Brederodestraat 69
3381BB Giessenburg
€ 475.000 k.k.
€ 4.130/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 207 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
van Wenastraat 27
3381BK Giessenburg
€ 495.000 k.k.
€ 3.929/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 276 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (34)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
34 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Peursumseweg 76
8Een fijne samenwerking Goed advies elke vraag werd beantwoord of je kreeg raad waar je moest zijn voor Zoals energielabel voor mijn is Daniel zal ik ook de volgende keer weer vragen om ons huis te verkopen
-
Bovenkerkseweg 68
9Kleinschalige makelaar die juist daardoor heel persoonlijke service verleend, Korte lijnen, goede communicatie en uitstekende prijs/kwaliteit-verhouding. Van harte aanbevolen.
-
Broekseweg 56
10Fijne persoonlijke aanpak. Met verstand van zaken. Goede communicatie. Ons huis was snel verkocht voor een goede prijs.
-
Vuurkruidstraat 28
9Wij bleken de juiste makelaar te hebben genomen, die eigenlijk precies deed wat wij van een makelaar zouden verwachten. Haar persoonlijke aanpak was prettig.
-
Bovenkerkseweg 34
10Vond het prettig samenwerken vooral het makkelijk contact duidelijk en snel veder alles netjes geregeld we hebben ons huis zorgeloos kunnen verkopen
-
Kanaaldijk 8
10Goed contact met de makelaar, hele goede bereikbaarheid. Fijne betrokkenheid, altijd vinger aan de pols. Duidelijk advies, ook op het moment dat het anders liep als gepland.
-
Neerpolderseweg 14
10Hij kent de omgeving zeer goed. Fijne korte lijntjes bij bezichtigingen ! Mooie foto reportage. Vriendelijk.
-
Broekseweg 53
10Wij hebben Jantine echt als een hele fijne makelaar ervaren. Ze heeft ons begeleid van een ander huis kopen tot de verkoop van ons huis. Ze is open, eerlijk en realistisch.