Assink NVM Makelaars
"Sterk door service en persoonlijke aandacht!"
Ons makelaarskantoor heeft zich sinds 1963 opgebouwd tot een betrouwbare partner in de regio. Beginnend als thuiskantoor van H.J. Assink uit Velp, zijn we in de jaren uitgegroeid tot een full service organisatie die u helpt bij aankoop, verkoop en taxatie van uw woning. Daarnaast zijn we actief in nieuwbouw, verhuur en advisering. Onze medewerkers zijn ervaren en goed geschoold, zodat we snel en betrouwbaar antwoord geven op al uw vrage...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Wildenborglaan 21
6825GA Arnhem
€ 389.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 186 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dr. A. van der Willigen Sr. laan 7
6882BJ Velp
€ 325.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Graaf Ottolaan 10
6861BS Oosterbeek
€ 745.000 k.k.
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 830 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lentsesteeg 13
6991JC Rheden
€ 595.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 3415 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Fazantlaan 7
6951JJ Dieren
€ 350.000 k.k.
€ 3.535/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 98 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zuider Parallelweg 45
6882AG Velp
€ 995.000 k.k.
€ 3.917/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 254 m²
- Perceeloppervlakte
- 667 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (163)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
163 reviews totaal
Funda
144 reviews op Funda
19 reviews op Google
-
Annastraat 6
9Contact met de makelaar verliep goed. Goede begeleiding. Assink is zeer bekend met huizenverkoop in Velp (Gld)
-
Hoofdstraat 12
8er moest van mijn kant keuzes en overwegingen genomen worden in korte tijd. Ze hebben mij goed en professioneel geholpen. En hiermee geholpen om eigenaar te worden van mijn droomhuisje.
-
Roerdompstraat 8
9Geen bijzonderheden, op vragen via whatsapp werd snel gereageerd. Bij aankoop vh appartement 12 jaar geleden net zo prima geholpen als nu.
-
Gasthuisbouwing 18
8Op zich een prima contact, echter als verkopende partij moet je wel vaak zelf om informatie vragen, dat was een beetje jammer.
-
Wilhelminastraat 32
10Dick is een hele kundige en betrouwbare makelaar!! Hij denkt mee in onze persoonlijke situatie en tegelijkertijd eerlijk! Heel fijn om zo'n makelaar als Dick naast je te hebben bij het kopen maar ook het verkopen van een woning!
-
Van Tienhovenlaan 14
9Over het algemeen prima verlopen. Geen specifieke klachten. Beveel deze makelaar aan. Blij dat Guus verkocht is.
-
Gasthuislaan 26
9Makelaar heeft verl kennis van de markt. Zeer goede fotosessie en goede begeleiding bij bezichtigingen.
-
Zuider Parallelweg 40
9Deskundige makelaar die kennis heeft van de omgeving en zaken, maar ook rekening houdt met de persoonlijke situatie.
-
Havelandseweg 84
10Ik heb een uitstekende begeleiding gehad. Het kon niet beter! Iedereen is erg vriendelijk en behulpzaam. Dank team Assink NVM Makelaars.