123ERAmakelaar
"123ERAmakelaar, goed voor elkaar."
Bij 123ERAmakelaar in Amsterdam draait het om mensen, hun wensen en hun toekomst. Wij nemen de tijd om jou écht te leren kennen, zodat we je op een persoonlijke manier kunnen begeleiden bij de (ver)koop van je woning. Onze aanpak is transparant, eerlijk en gericht op jouw doelen. Wij zijn aangesloten bij het wereldwijde ERA-netwerk, wat ons in staat stelt om jouw woning met extra zichtbaarheid en bereik op de markt te brengen. Met moder...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Wipmolen 7
1035CV Amsterdam
€ 365.000 k.k.
€ 3.883/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hekelstraat 35 A
1811BL Alkmaar
€ 367.500 k.k.
€ 5.654/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Janusz Korczakstraat 26
1102JN Amsterdam
€ 540.000 k.k.
€ 4.696/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Zamenhofstraat 68
1022AE Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 7.984/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Zwanenplein 11
1021CG Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 9.239/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Kanaalstraat 57 3
1054XA Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 9.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
6 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
Krasseurstraat 217
10Er was een goed contact, en alles liep prima. Er is niks aan te merken, de mensen zijn leuk en verder alles goed.
-
M R
2Konden mij niet helpen, want mijn zoekprofiel heeft "geen potentie". Kleine huurwoning met balkon in Nijmegen, blijkbaar tegenwoordig al te veel gevraagd. Stel ook de passief-agressieve mails over woningen niet op prijs ("helaas ben je nu al te laat!"), terwijl ik het intakegesprek nog moest voeren..
-
Wingerdweg 365
10Het contact met Jolein Buys van 123 makelaars was heel erg prettig, ze is heel positief, erg betrokken, en altijd enthousiast, communicatief heel helder en op alle gebieden was de persoonlijke begeleiding top, Wat ons vooral aansprak was dat ze ‘echt’ en prettig contact met ons maakte, en volledig de tijd nam met oprechte interesse en aandacht vanaf de eerste kennismaking. Dat gaf aan ons aan dat zij echt investeerde in ons, en dat ze dus ook bij de verkoop met veel oprechte aa…
-
Den Ackersloot 25
8Er was altijd iemand beschikbaar/bereikbaar voor vragen e/o bezichtigingen. Ze zagen dingen (bijv qua onderhoud) die ons niet waren opgevallen.
-
Gijs van Esch
2onbetrouwbare makelaar, enorm slecht in communicatie als je iemand spreekt weten ze je nooit te helpen. niet proactief in het oplossen van problemen, ieder probleem vereist meerdere telefoontjes/berichten om de makelaar in beweging te krijgen, en zelfs dan blijft een oplossing vaak uit.