In Amsterdam staat Evim Makelaars voor betrokken, persoonlijke en professionele vastgoedtransacties. Wij begrijpen dat kopen of verkopen van een woning een belangrijke stap is en staan klaar om u met expertise en zorgvuldigheid te begeleiden. Onze toegewijde makelaars zorgen ervoor dat u zich op uw gemak voelt in elk proces. Wij bieden diensten als verkoop, verhuur, aankoop, taxaties en financieel advies. Onze werkwijze is doorgestoken,...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Bobelkamp 1
1121JV Landsmeer
€ 525.000 k.k.
€ 4.906/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Eerste Hugo de Grootstraat 3 4
1052KK Amsterdam
€ 595.000 k.k.
€ 8.263/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
de Raep 59
1941GT Beverwijk
€ 395.000 k.k.
€ 4.540/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Bernard Shawsingel 296
1102VE Amsterdam
€ 300.000 k.k.
€ 4.109/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Rijndijkstraat 78
2313NL Leiden
€ 445.000 k.k.
€ 5.000/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 81 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Olof Palmeplein 16
1025WS Amsterdam
€ 325.000 k.k.
€ 6.770/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (19)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
19 reviews totaal
Funda
4 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Cagri Sari
10We hebben een zeer positieve ervaring gehad met Tunahan van Evim Makelaars. Hij hield ons gedurende het hele proces goed op de hoogte en legde elke stap duidelijk en professioneel uit. Tunahan hielp ons een huis te vinden dat binnen ons budget en aan onze wensen voldeed, en gaf ons tijdens het koopproces waardevol advies over waar we op moesten letten. Dankzij zijn begeleiding verliep alles soepel en zonder stress. We bevelen Tunahan en Evim Makelaars van harte aan aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en deskundige makelaar.
-
U Eski
10 -
A A
6 -
Charlie Tyler
10Ze waren erg behulpzaam en attent tijdens de verkoop van ons huis.
-
S S
10We zijn super blij met onze ervaring bij Evim makelaars. Ze hebben ons geweldig ondersteund tijdens het kopen van ons nieuwe huis. Altijd bereikbaar en professioneel. Zeker een aanrader!
-
Cronenstein 4
10Een erg behulpzame en deskundige makelaarskantoor. Denkt mee met de klant. Zijn altijd bereikbaar voor je vragen.
-
Osdorper Ban 305
10Heeft het verkoopproces goed begeleidt en afgehandeld. Wij zijn zeer tevreden met het resultaat. Een erg behulpzame en deskundige makelaarskantoor.
-
Pruimenstraat 3
10Wij zijn Tunahen tegengekomen bij een bezichtiging toen we zelf op zoek waren en waardeerden zijn persoonlijke aandacht en communicatie. We hebben hem daarom gevraagd ons huis te verkopen. Ook daar was zeer goede communicatie en hulp bij alle stappen (incl. het doornemen van de contracten) en heeft hij ons fantastisch geholpen met de verkoop.