Adviesgroep Somers & Brabant B.V.
In Simpelveld staat Adviesgroep Somers & Brabant voor betrouwbaar en persoonlijk financieel advies. Wij combineren kennis met passie om jou te helpen op het gebied van hypotheek, verzekeringen en financieel advies. Onze klanten staan centraal, zodat wij altijd de juiste oplossing voor jouw situatie vinden. Wij werken transparant en gedetailleerd, met een aanpak die aansluit bij jouw wensen. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een ru...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Chopinlaan 5
6361CP Nuth
€ 329.000 k.k.
€ 3.656/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Frankenhofweg 17
6291VE Vaals
€ 449.000 k.k.
€ 3.427/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Sjpaans Kentje 20
6373KX Landgraaf
€ 315.000 k.k.
€ 2.864/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 360 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Schuttershof 4
6351GZ Bocholtz
€ 349.000 k.k.
€ 2.861/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 235 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hendrik van Veldekestraat 15
6367SE Voerendaal
€ 374.500 k.k.
€ 3.314/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 183 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Hekerweg 46
6301RH Valkenburg
€ 485.000 k.k.
€ 2.650/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 775 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (36)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
36 reviews totaal
36 reviews op Google
-
Thei Caris
10 -
wilke steinbusch
10Een heel prettig gesprek en Kyra heeft zich alle moeite gedaan en keurig uitgelegd. Chapeau!!
-
isabella moureau
10In oktober heb ik een oriënterend hypotheekgesprek gehad bij adviesgroep Somers & Brabant met Yvette, en dat was vanaf het eerste moment een ontzettend fijne ervaring. Ik ging naar huis met een duidelijk overzicht en een heleboel mogelijkheden die goed aansloten bij mijn wensen. Toen er onverwacht snel een woning op mijn pad kwam, stond Yvette direct voor me klaar. Ze is laagdrempelig bereikbaar, denkt echt met je mee en kijkt niet alleen naar wat mogelijk is, maar vooral naar wat goed voelt. Dat persoonlijke contact en haar betrokkenheid gaven mij veel vertrouwen. Yvette zorgt ervoor dat je je op je gemak voelt en dat alles tot in de puntjes geregeld wordt. Dankzij haar begeleiding ben ik nu de trotse eigenaar van mijn eerste huis. Ik ben ontzettend tevreden en kan haar en adviesgroep Somers & Brabant aanbevelen!
-
Rene Kesselaer
10Het hele team van Somers & Brabant werkt perfect samen en regelt alles super snel. Bankzaken, hypotheek en verzekeringen alles onder 1 dak en alles top geregeld!
-
gerda raalte
10Zeer betrouwbaar en deskundig advies. Snel geholpen en korte lijnen. Denkt mee over alles.
-
huub hanssen
10Snelle professionele reactie op onze aanvraag. Duidelijke transparante uitleg over de betreffende verzekeringen. Fijn persoonlijk contact, alle disciplines en vragen kunnen onder een dak afgehandeld worden. Tevens kan men er ook terecht voor alle bankzaken. Vertrouwd regionaal adres.