Riant Makelaars Bedum
"Een leven lang goed wonen!"
Riant Makelaars in Bedum staat voor betrokken en professionele begeleiding bij het kopen, verkopen of huren van woningen. Met meer dan 15 jaar ervaring in de regio Hogeland, zijn wij gespecialiseerd in nieuwbouw en bieden we diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties aan. Onze kennis van de lokale woningmarkt is diep, van Bedum tot Delfzijl en Ten Boer tot Kloosterburen. Ons team is enthousiast, gedreven en altijd bereid om pers...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Siebo T Haanstraat 18
9917PZ Wirdum
€ 495.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 586 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Stafpad 14
9791BR Ten Boer
€ 350.000 k.k.
€ 2.991/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Tappersrijge 1
9781NA Bedum
€ 349.000 k.k.
€ 3.116/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 207 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Populieren 68
9781MK Bedum
€ 319.000 k.k.
€ 2.927/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
De Esdoorn 12
9781VD Bedum
€ 319.000 k.k.
€ 2.873/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Smidshorn 8
9781KZ Bedum
€ 335.000 k.k.
€ 2.701/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (31)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
31 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Lagestraat 10
9Top. Fijn, deskundig en betrokken. Gedurende het gehele traject is de communicatie goed en deskundig geweest.
-
Smidshorn 8
9Meedenkend in alle stappen, goed advies en prettige communicatie. Zeer content over advies vooraf en tijdens de zoektocht en aankoop.
-
Kuifeend 1
10Helemaal prima. Snel schakelen, meedenken. Een makelaar is natuurlijk altijd aan de prijzige kant, maar we werden erg goed geholpen.
-
Redger 5
10Heeft ons goed geholpen met de aankoop van de woning. Geven ook na de koop nog goede adviezen. Goede en duidelijke communicatie!
-
Meerkoet 25
9Professionele makelaar, duidelijke afspraken en zakelijke aanpak. Prima makelaar met kennis van de markt.
-
Van Speykstraat 30
9De eerste keer dat wij een huis verkopen. Contact met de makelaar is goed en gemakkelijk. Zeer vriendelijk en deskundig
-
Boterdiep Wz 41
10Alles naar wens en huis goed verkocht. Mooie presentatie. Afspraken nagekomen en vooraf duidelijk aangegeven wat wel en niet moet.
-
Fluitekruid 27
10Wij zijn super goed geholpen door de makelaar, het ging allemaal heel erg vlot en alles werd uit handen genomen.
-
Ceresakker 11
10Fijne makelaar. Met verstand van zaken. Goede communicatie. Legt alles duidelijk uit. En maakt mooie foto's en alles is snel geregeld
-
Kuifeend 46
10Erg tevreden. Gabriël en zijn collega's handelen adequaat en snel. De communicatie is ook bijzonder prettig. Top!