Spuesens makelaars & taxateurs
"Succesvol verkopen!"
Spuesens makelaars & taxateurs is actief in de regio Zeeuws Vlaanderen, met een sterke aanwezigheid in Hulst en Terneuzen. Onze expertise ligt in de verkoopbemiddeling, aankoopbegeleiding en taxaties. We combineren marktkennis met betrokkenheid, zodat klanten vanaf het begin tot en met de overdracht goed begeleid worden. Onze website biedt uitgebreide informatie over woningen, met foto’s en plattegronden die een duidelijk beeld geven va...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hollandiastraat 2
4551AE Sas van Gent
€ 269.000 k.k.
€ 3.057/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bernhardstraat 20
4554BD Westdorpe
€ 165.000 k.k.
€ 1.988/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oude Vaart 96
4537CC Terneuzen
€ 265.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Stuvesande 392
4532MK Terneuzen
€ 385.000 k.k.
€ 3.632/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Noordweststraat 11
4551CA Sas van Gent
€ 395.000 k.k.
€ 2.135/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 185 m²
- Perceeloppervlakte
- 537 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hulsterseweg 23
4571RH Axel
€ 325.000 k.k.
€ 3.250/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 423 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (51)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
51 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
24 reviews op Google
-
van Middelhovenstraat 41
8Wij hebben ons huis snel verkocht. Maar vonden het verkoopproces niet geweldig. Helaas was de communicatie niet geweldig.
-
Sasdijkweg 3
10Heel professioneel, heel duidelijk, klantvriendelijk, meedenkend! Aanrader!! Een makelaar die echt je huis wil verkopen en die dit met passie doet.
-
Oudeweg 31
9Erg fijne en goede makelaar. Contact en begeleiding waren zeer goed! Overleggen waar nodig is en komen afspraken na! Geen makelaarspraatjes zoals vele andere makelaars, lekker zichzelf met als doel voor jou het juiste en goede uit de woning te halen. Wij hebben zowel een huis aangekocht bij Spuessens als verkocht! Mochten we ooit nog een huis verkopen bellen we ze direct op!
-
Kanaaldreef 1
9de makelaar is zakelijk en zonder onnodige flauwekul. geeft een goede voorlichting. collega's ook vriendelijk.
-
Prins Hendrikstraat 50
10In ons 1e contact werd er goed naar ons geluisterd. Ook daarna kregen we steeds alle hulp die we nodig hadden en werden we op een vriendelijke manier geholpen. De service was uitstekend en ook de kennis van de lokale markt was heel goed . Kortom: een en al deskundigheid. Dank jullie wel.
-
Schulpenpad 11
9Fijne, persoonlijke begeleiding. Ze denken mee met de klant. Verder geen op of aanmerkingen, verder weet ik niets te zeggen en zijn 100 woorden teveel van het goede