Ruseler Makelaars Capelle
"Thuis in Capelle aan den IJssel en Rotterdam-Oost!"
Ons kantoor ligt aan de Kanaalweg in Capelle aan den IJssel, een centrale locatie met directe toegang tot Rotterdam via de A20. Capelle is een levendige stad met veel woon- en werkmogelijkheden. Het stadsplein, het Isala theater en winkelcentrum de Koperwiek vormen samen met aantrekkelijke woonwijken het gezellige stadshart. Het gebied wordt verder begrensd door de Hollandsche IJssel, het Schollebos en recreatiegebied Hitland. Wij benad...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Henry Moorepassage 71
2907MG Capelle aan den IJssel
€ 365.000 k.k.
€ 5.069/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Fuutlaan 35
2903TS Capelle aan den IJssel
€ 395.000 k.k.
€ 5.267/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Wisselspoor 133
2908AD Capelle aan den IJssel
€ 475.000 k.k.
€ 4.167/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Chopinstraat 39
2901EB Capelle aan den IJssel
€ 890.000 k.k.
€ 6.268/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 305 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Dotterlei 683
2906BP Capelle aan den IJssel
€ 380.000 k.k.
€ 3.619/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Mahlerstraat 8
2901GE Capelle aan den IJssel
€ 860.000 k.k.
€ 4.624/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 289 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (44)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
44 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
Topzeil 10
9Wij zijn zeer tevreden over de goede aanpak en begeleiding, en in het bijzonder de uitstekende communicatie door Danny bij de verkoop van ons huis. Ook de prima ondersteuning door Demi en Sitara op het Ruseler kantoor willen we nog graag melden. Wij kunnen Danny van harte aanbevelen als makelaar voor de verkoop van uw huis.
-
Reggedal 5
9Fantastisch geregeld, altijd snel bereikbaar en goede begeleiding. Dank je wel Danny en collega's van Ruseler Makelaars!
-
Noorwitsstraat 11
8Prettige samenwerking. Hield contact na elke bezichtiging. Dacht mee. Stuurde ook een goede fotograaf.
-
Jan Beyerinckstraat 27
8Prettig contact met makelaar Mieke Brand / Ruseler Makelaars. Nuchter, realistisch en geeft goede raad. Heeft de bezichtiging zo veel als mogelijk geclusterd, waardoor het extra werk voor ons als verkopers (toch telkens weer extra opruimen en schoonmaken) beperkt bleef. Ook een goede back-office!
-
Vaalserberg 112
9Samenwerking verliep soepel en vlot! Fijne makelaarskantoor. Verwachtingen wederom waargemaakt. Dank.
-
Ringvaartpark 59
8Het contact was aangenaam. Alles liep soepel en efficient. Gewoon zoals je mag verwachten en het deed dus ook aan onze verwachtingen. Ook met de backoffice niet te vergeten. Onze keuze voor Ruseler makelaars werd bepaald door de de presentatie van Mieke Brand.
-
Chopinstraat 22