Delta NVM Makelaars
"Delta maakt het verschil!"
Delta NVM Makelaars staat voor een frisse benadering in de makelaarssfeer. Met jonge energie en een sterke motivatie wil het kantoor zich onderscheiden door persoonlijkheid en originele ideeën. De nadruk ligt op een directe, betrouwbare en transparante werkwijze die past bij de huidige eisen van opdrachtgevers. De medewerkers zijn gekantwoord op creativiteit en innovatie, zodat elke klant zich goed verzorgd voelt. Door de combinatie van...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jhr. De Savornin Lohmanstraat 21
2982RA Ridderkerk
€ 260.000 k.k.
€ 4.561/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Nelson Mandelastraat 50
2987XV Ridderkerk
€ 459.500 k.k.
€ 4.066/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dr. Colijnstraat 11
2982AB Ridderkerk
€ 285.000 k.k.
€ 5.481/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Prinsenstraat 8
2983CL Ridderkerk
€ 469.500 k.k.
€ 3.756/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bloemenstraat 24
2981BE Ridderkerk
€ 409.950 k.k.
€ 3.796/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zeemanstraat 92
2984EV Ridderkerk
€ 395.000 k.k.
€ 4.438/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (125)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
125 reviews totaal
Funda
60 reviews op Funda
65 reviews op Google
-
Pieter de Hoochstraat 21
9Een makelaar die niet alleen naar jouw huis kijkt. Maar ook naar jouw als persoon. Het eerste gesprek ging niet over het huis, maar over jouw als persoon. Dat voelt toch anders dan een makelaar die binnenkomt en gelijk je huis gaat keuren. Dat maakte de samenwerking erg prettig en het proces werd duidelijk uitgelegd. Ze zijn goed bereikbaar voor diverse vragen en weten precies wat jouw huis kan opleveren op de huidige markt. Ik zou graag het team van Delta Makelaars willen bedan…
-
Leen Van dam
10Goed makelaarskantoor,je wordt goed ontvangen
-
Watermolen 132
10Contact met makelaar Quinten en delta nvm verliep duidelijk en goed. Hij heeft ons goed geholpen met alles. Ik zou andere deze makelaar aanraden.
-
Rosmolen 71
8Een fijne makelaar die kennis van zaken heeft. Een goede begeleiding met regelmatige contact momenten. Tevreden over de gehele begeleiding vanaf voorbereiding tot aan afronding. Zou deze makelaar zeker aanbevelen aan derden!
-
Gijs van der Welle
10Fijne makelaar en goede manier van communiceren. Een aanrader om zaken mee te doen in Ridderkerk en omgeving!
-
Rob Drenth
10Ik zal deze makelaar zeker aanbevelen , zeer nauwkeurig en doet wel meer als alleen de woning verkopen, super gedaan allemaal !!
-
Luchthaven taxi
10Met meerdere makelaars contact gehad i.v.m. de aankoop van ons nieuwe huis en de verkoop van ons oude huis. Wij zijn buitengewoon tevreden met echt alle makelaars die wij hebben leren kennen in deze tijd, maar ook het kantoorpersoneel van zowel Barendrecht en Ridderkerk verdienen alle lof, korte lijntjes, niets is teveel, behulpzaam en correct. Met Barbera het meest contact gehad en of het nu na- of tijdens kantoortijden was, zij stond altijd voor ons klaar. Kort maar krachtig een top makelaarskantoor!”