Nolten Makelaardij bv
"Thuis in wonen"
Ons kantoor staat bekend om de persoonlijke en betrouwbare manier waarop we onze klanten ondersteunen. Wij zijn er van overtuigd dat goede communicatie en begrip de basis vormen voor een succesvolle samenwerking. Of u nu op zoek bent naar uw droomwoning, een woning wilt verkopen of hulp nodig heeft bij de beoordeling van uw eigendom, wij staan voor u klaar met kennis, geduld en toewijding. Wij geloven in een open en respectvolle benader...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Sikkel 1
3341RV Hendrik-Ido-Ambacht
€ 650.000 k.k.
€ 4.452/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Peppellaan 9
3319VM Dordrecht
€ 1.950.000 k.k.
€ 5.821/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 335 m²
- Perceeloppervlakte
- 925 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Weteringsingel 210
3342AN Hendrik-Ido-Ambacht
€ 429.000 k.k.
€ 4.165/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 198 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Beethovenlaan 69
3335BD Zwijndrecht
€ 399.000 k.k.
€ 3.990/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 102 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Laurensvliet 9
3331HT Zwijndrecht
€ 309.000 k.k.
€ 4.292/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Roerdompstraat 18
3334AG Zwijndrecht
€ 425.000 k.k.
€ 3.320/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (63)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
63 reviews totaal
Funda
42 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
de la Reijstraat 496
10Het contact was zeer goed. Werden goed op de hoogte gehouden als er kijkers voor het appartement waren geweest. Reageerde snel op vragen van onze kant en denkt goed met mee. Echt een topmakelaar.
-
Jan Vrolijkstraat 30
9Nolten was clear in the proces since the start. They know the ins and outs, are professional and know what to do in the search of the house. Nolten listened to my request and I got the feeling we were on the same page which gave me more confidence this was the house.
-
Zonnesteintoren 14
10Prima kontakt met perfecte afstemming en begeleiding bij het aankoop proces Wij boffen met een makelaar die helemaal bij ons past
-
Pruylenborg 178
10Contact verliep altijd goed, professioneel, vertrouwd, niets is teveel, altijd bereikbaar. Alles TOP
-
Dahliastraat 60
9Uiterst vriendelijke en kundige makelaar die goed naar mijn wensen heeft geluisterd. Ik ben van iedere stap in het proces op de hoogte gehouden / erbij betrokken. Ik ben heel erg tevreden en Nolten makelaardij aan iedereen aanbevelen.
-
Boterbloem 28
10Wat een ontzettend fijne makelaar is Francis Nolten. Is altijd snel bereikbaar, communicatie is top, niets is teveel en supersnelle verkoop van ons huis.
-
Vredenborg 27
10Wat een fijne makelaar kwam afspraken na en gaf waardevol advies. Door meerdere mensen aanbevolen en zeker geen spijt.