Van Eijk Makelaars & Taxateurs B.V.
"Sterk in Rotterdam"
Van Eijk Makelaars zorgt ervoor dat het proces van kopen of verkopen van een woning soepel verloopt. Met een duidelijke en persoonlijke aanpak staan wij voor in al jouw woonwensen. Onze kernwaarden zijn dynamiek, moderniteit, vriendelijkheid en openheid, waardoor we ons onderscheiden in de markt. Wij leggen veel nadruk op transparantie en communicatie, zodat je altijd weet waar je staat. Ons team is enthousiast en vakkundig, met de juis...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Noordsingel 157 C
3035EP Rotterdam
€ 425.000 k.k.
€ 5.592/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Theseusstraat 143
3054RZ Rotterdam
€ 595.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Lijsterbeslaan 23
3053NH Rotterdam
€ 795.000 k.k.
€ 5.889/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Borchsatelaan 57
3055ZE Rotterdam
€ 695.000 k.k.
€ 6.150/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Meidoornsingel 164
3052BT Rotterdam
€ 895.000 k.k.
€ 6.259/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 257 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schepenstraat 56 A
3039NK Rotterdam
€ 525.000 k.k.
€ 4.907/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
Reviews (45)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
45 reviews totaal
Funda
37 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Hartenruststraat 16
10Zeer deskundige makelaar. Prettig contact en hele goede begeleiding. Op al onze vragen kwam snel antwoord.
-
Nachtegaallaan 10
9Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding van Van Eijk Makelaars en in het bijzonder Evert-Jan tijdens het aankoopproces. Een zeer deskundige makelaar die echt de tijd neemt, actief meedenkt en beschikt over een sterk netwerk. Dit heeft ons veel vertrouwen gegeven en bijgedragen aan een soepel en succesvol traject. Zeker een aanrader!
-
Hermonlaan 32
10Ging allemaal goed, snelheid zat er goed in. Afhandeling nadat het verkocht was ging ook goed. Een tevreden verkoper
-
Gedempte Zalmhaven 945
10Deskundige fijne mensen met een persoonlijke aanpak en manier van werken. Werken oplossingsgericht.
-
Berglustlaan 56 A
10Eigenlijk ging alles goed. Snel en kundig handelen. Marktkennis was van groot belang. Ook plezierig samenwerken
-
Sophie Bargmann
10Dirk is meedenkend, betrouwbaar en creatief en heeft ons huis succesvol en snel verkocht nadat we ook met Dirk een huis succesvol en snel hebben aangekocht. Top makelaar.
-
Maaskade 96 B03
9Ik heb Van Eick makelaars ingeschakeld voor de aankoop van een woning, welke ik zelf al had gevonden. Dirk heeft mij geholpen met de aankoop middels advies, onderhandeling en de bezichtiging. Eerlijk en direct advies. Fijne en snelle communicatie. Ik denk niet dat ik het pand had gekocht zonder deze aankoopbegeleiding.