Remko Bijvoet Makelaardij
"Wij regelen het gewoon!"
Remko Bijvoet Makelaardij staat voor betrouwbare en professionele dienstverlening op het gebied van de onroerendgoedmarkt in Amsterdam en de regio. Met een sterke focus op zowel aankoop als verkoop, bieden we klanten gerichte ondersteuning bij het vinden van de juiste woning of investering. Onze expertise is gevestigd in jarenlange ervaring en een diepe kennis van de lokale markt. De makelaar is geassocieerd met bekende sectorvereniging...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Weteringschans 80 H
1017XR Amsterdam
€ 675.000 k.k.
€ 9.507/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Nicolaas Witsenstraat 19 D
1017ZG Amsterdam
€ 1.225.000 k.k.
€ 8.167/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Spadinalaan 605
1031KB Amsterdam
€ 590.000 k.k.
€ 8.676/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Passeerdersgracht 3 1
1016XG Amsterdam
€ 765.000 k.k.
€ 8.226/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Pieter Baststraat 5 3
1071TV Amsterdam
€ 550.000 k.k.
€ 13.095/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Veerstraat 16 H
1075ST Amsterdam
€ 600.000 k.k.
€ 9.524/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (49)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
49 reviews totaal
Funda
44 reviews op Funda
5 reviews op Google
-
Hugo de Grootplein 5 2
10Erg goede en kundige makelaar, niet zo'n man met beloftes en onzin verhalen, iemand die er voor je staat. Kan ik iedereen aanbevelen.
-
Commelinstraat 41 1
10Remko heeft ons super goed geholpen. Hij is erg deskundig en weet waar hij het over heeft. We raden Remko erg aan!
-
Marathonweg 16 1
10Danny was amazing ! He helped me to keep focus and get the apartment I wanted. Very grateful for his service. Thank again
-
Mercatorstraat 95 2
10Danny heeft me door het hele proces (verkoop en aankoop) eerlijk geadviseerd. Ik had het gevoel echt op hem te kunnen vertrouwen. Zou hem zeker aanraden!
-
Rapenburgerstraat 101 D
9Heel prettig persoonlijk contact, makkelijk te bereiken en veel kennis over de huizenmarkt in Amsterdam !
-
Spuistraat 330 1
10Makelaars kantoor met 2 makelaars en daardoor korte lijnen. Proactief, denkt mee en zorgt voor goede persoonlijke begeleiding. Altijd bereikbaar. Presentatie van te verkopen object in afbeeldingen en tekst meteen goed en compleet.
-
Tolstraat 192 2
10Very good communication, super easy collaboration. Remko has good knowledge of the market situation and his help was very appreciated. We totally recommend him.
-
Hendrik de Bruynstraat 9 1
10Danny is realistisch, denkt mee en staat voor kwaliteit niet alleen naar mij als verkoper maar ook voor de kopers van de woning. Hij heeft veel bezichtigingen gepland, was beschikbaar voor vragen en heeft het proces zorgvuldig afgerond.