SANDRA makelaardij
"Persoonlijk betrokken en zakelijk scherp!"
SANDRA makelaardij staat voor persoonlijke betrokkenheid en zakelijke scherpte. Met ruim 20 jaar ervaring in de makelaardij is het doel om opdrachtgevers tevreden te stellen door een resultaatgerichte aanpak. Het kopen of verkopen van een woning is meer dan een zakelijke transactie; het is een persoonlijke reis waarbij ondersteuning op de juiste vlakken van groot belang is. Of je nu een woning wilt verkopen, aankopen of huren, SANDRA ma...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Chopinplein 65
4102CR Culemborg
€ 325.000 k.k.
€ 3.495/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Pijlkruid 14 a
4102KE Culemborg
€ 689.000 k.k.
€ 6.044/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 647 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Vroonland 28
4112NW Beusichem
€ 415.000 k.k.
€ 3.640/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 186 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Deilsedijk 4
4158CG Deil
€ 495.000 k.k.
€ 4.852/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Achterstraat 14
4101BB Culemborg
€ 425.000 k.k.
€ 3.295/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 90 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Smalriemseweg 30
4112NC Beusichem
€ 679.000 k.k.
€ 4.352/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 728 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (51)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
51 reviews totaal
Funda
47 reviews op Funda
4 reviews op Google
-
Smalriemseweg 30
10Het contact met Sandra verliep uitstekend. Ze houdt je goed op de hoogte van de ontwikkelingen. Adviseert uitstekend bij de keuzes die moeten worden gemaakt. Neemt al het werk uit handen.
-
Deilsedijk 4
9Sandra makelaardij is zeker aan te bevelen vanwege haar deskundigheid, betrokkenheid, zeer sterke communicatie en het grote enthousiasme waarmee zij potentiële kopers ontvangt. Eerlijk en betrouwbaar en toch zakelijk.
-
Susanna Leidelmeyer
10Wat zijn wij blij dat we met Sandra hebben samengewerkt! Dankzij haar hebben we niet alleen ons droomhuis kunnen aankopen, maar ook ons eigen huis succesvol verkocht. Sandra is een betrokken makelaar die écht met je meedenkt. Ze heeft een scherp oog voor de realiteit van de markt, is altijd eerlijk in haar advies en zorgt voor een persoonlijk contact dat vertrouwen geeft in elke stap van het proces. Op zoek naar een makelaar die professioneel én menselijk is? Dan kunnen wij Sandra van harte aanbevelen!
-
Tollenstraat 28
9Bij vragen kregen wij snelle, kundige reacties. Vriendelijk en behulpzaam.
-
Thijsselaan 73
10Wat zijn wij ontzettend blij dat we met Sandra hebben samengewerkt! Dankzij haar hebben we niet alleen ons droomhuis kunnen kopen, maar hebben ook ons eigen huis succesvol verkocht. Sandra is een betrokken en deskundige makelaar die echt met je meedenkt. Ze heeft een scherp oog voor de markt, geeft eerlijk en duidelijk advies en zorgt voor persoonlijk contact dat vertrouwen geeft in elke stap van het proces. Een absolute aanrader voor iedereen die op zoek is naar een makelaar d…