Beaufort ERA Makelaars
"MAAK 'T WAAR"
Bij Beaufort ERA Makelaars staat kwaliteit centraal. Onze makelaars zijn goed op de hoogte van marktontwikkelingen en moderne marketingmethoden, zodat we u altijd met vertrouwd advies kunnen helpen. Wij combineren ervaring, betrouwbare experts en persoonlijke aanpak om u te begeleiden bij elke stap van de woningtransactie. Of het nu gaat om kopen, verkopen of taxaties – wij zorgen voor een professionele en transparante werkwijze. Onze e...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Lijsterbesstraat 10
6573XM Beek
€ 450.000 k.k.
€ 5.172/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Harriët Freezerlaan 66
6532SM Nijmegen
€ 750.000 k.k.
€ 4.870/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 235 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wilhelminasingel 2 A
6524AK Nijmegen
€ 425.000 k.k.
€ 6.641/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Hoogveldscheweg 1 b
5363TM Velp
€ 895.000 k.k.
€ 5.056/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 2005 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Broekweg 7
6586AT Plasmolen
€ 350.000 k.k.
€ 4.487/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Woeziksestraat 617
6604CK Wijchen
€ 985.000 k.k.
€ 3.833/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 257 m²
- Perceeloppervlakte
- 4420 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (58)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
58 reviews totaal
Funda
26 reviews op Funda
32 reviews op Google
-
Josuëlaan 4
10Deskundige, persoonlijke aandacht en begeleiding bij zoeken, bezichtigen en aankoop. Elly heeft ons prima geholpen.
-
Tom Gordon
2Wij hadden een erg leuke bedrijfshal op de rijksweg in Molenhoek op het oog. Kort contact aan de telefoon en de bezichtiging was ingepland, confirmatie op de mail (alles zag er prima uit). Afgesproken datum&tijd staan wij bij de bedrijfshal, is er niemand. Nadat we opgebeld hebben bleek de makelaar de afspraak “vergeten” te zijn en waren wij onze middag kwijt
-
Thijmstraat 109
8Goede verstandhouding en prima adviezen. Opbrengst woning hoger dan verwacht. Bereikbaarheid ook in orde.
-
Maarten Van Ingen
10Enorm goed geholpen door Liesbeth. Zeer kundige en daadkrachtige makelaar, met korte communicatielijnen. Verkoopstrategie sluit aan op je persoonlijke wensen en behoeften. In mijn geval een mooie en snelle verkoop.
-
Daalsehof 11 A
10Super goed geholpen door Liesbeth, fijn persoon en heel ondersteunend. Snel met de aanpak van de verkoop, ook fijn dat ik met vragen meteen antwoord kreeg, en ook heel professioneel en precies. Ook de mensen van kantoor zijn erg behulpzaam en vriendelijk aan de telefoon.
-
Akkerweg 19
9Adequate dienstverlening zowelvan de makelaar als de ondersteunende dienst. Doelgericht en ondersteund in het het verkoopproces.
-
Freddy De lossantos parola