Fontein Makelaardij
"Uw betrouwbare NVM-makelaar voor regio Nijmegen!"
Fontein Makelaardij staat voor persoonlijke en deskundige begeleiding in de regio Nijmegen. Met een compacte portefeuille kan ik mijn opdrachtgevers volledig aandacht geven. Of u nu een woning wilt verkopen, taxeren of begeleidt wordt bij de aankoop, ik sta voor u klaar. Mijn klanten beoordelen mijn werk en deze beoordelingen zijn openbaar via de website. Bij Fontein Makelaardij leg ik veel aandacht aan het voorkomen van onverwachte sit...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
de Génestetlaan 133
6531EC Nijmegen
€ 340.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Dr. de Visserstraat 40
6535VM Nijmegen
€ 379.000 k.k.
€ 4.307/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 204 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Ruisdaelstraat 52
6521LE Nijmegen
€ 500.000 k.k.
€ 3.597/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Kronenburgerplaats 34
6511AW Nijmegen
€ 340.000 k.k.
€ 5.151/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
de Geerkamp 1551
6545HM Nijmegen
€ 420.000 k.k.
€ 3.783/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 218 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Johan van Kleefstraat 8
6584AM Molenhoek
€ 380.000 k.k.
€ 4.130/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 275 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (47)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
47 reviews totaal
Funda
43 reviews op Funda
4 reviews op Google
-
Heeskesacker 1244
10Fontein makelaar heeft ons uitstekend geholpen. Goeie service , legt alles goed uit. Als er vragen zijn kun je ze altijd stellen en je krijgt altijd antwoord op de vragen. Dus mochten mensen een makelaar zoeken wij bevelen Fontein makelaar aan. Bedankt
-
Aubadestraat 114
10Maarten communiceert duidelijk en is altijd bereikbaar voor vragen. Goede en prettige begeleiding door het hele proces. Ik zou Fontein Makelaardij aan iedereen aanbevelen.
-
Kamillestraat 10
10Dit is de tweede keer dat we van Maarten gebruik hebben gemaakt als verkoopmakelaar. Prettig en snel contact, goede strategie en vlotte verkoop!
-
de Génestetlaan 131
9Het contact verliep prettig en duidelijk. Verwachtingen richting elkaar helder. Fijne en kundige makelaar.
-
Tolhuis 6683
10Wij hebben een prettige begeleiding gehad bij het verkopen. Maarten reageerde altijd snel bij vragen. Hij heeft kennis van de markt en mede daarom hebben wij ons appartement voor een mooie prijs kunnen verkopen.
-
Hertstraat 71
10Maarten is een betrokken makelaar en is deskundig in wat hij doet. Hij heeft de verkoop van mijn huis vlot geregeld. Fijne communicatie tijdens het hele proces. Ik kan hem van harte aanbevelen.
-
Bolerostraat 71
9Maarten is een fijne makelaar, deskundig en vriendelijk. Als ik mijn nieuwe woning ooit moet verkopen dan weer via Maarten