Geerts Van Oijen Makelaars
Geerts Van Oijen Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Gemert. Wij begrijpen dat het kopen of verkopen van een woning een belangrijk moment is en zorgen daarom voor transparante, gedetailleerde en betrouwbare ondersteuning. Onze focus ligt op het creëren van vertrouwen en een rustige, professionele samenwerking. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, aanhuur en taxaties. Onze werkwijze is...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Koekoekweg 6
5425RZ De Mortel
€ 549.500 k.k.
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 5730 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Gezellestraat 17
5421PE Gemert
€ 439.000 k.k.
€ 3.598/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 309 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Diederikstraat 58
5421EX Gemert
€ 489.000 k.k.
€ 3.420/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Teunisbloem 20
5422ED Gemert
€ 469.500 k.k.
€ 4.471/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Gelind 25
5421BN Gemert
€ 339.000 k.k.
€ 6.519/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
President Gerartsstraat 19
5421HX Gemert
€ 689.000 k.k.
€ 4.151/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 529 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (64)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
64 reviews totaal
Funda
59 reviews op Funda
5 reviews op Google
-
Arendstraat 18
10Reageert snel, goede adviezen en in ons geval een snelle verkoop. Deze makelaar is zeker aan te bevelen!
-
Horst 68
9We zijn blij met de begeleiding en ondersteuning tijdens de verkoop van ons huis door Chris en Gowanny. Een fijn en toegankelijk makelaarskantoor.
-
Drossard Meijerstraat 84
10Niet het grootste of bekendste kantoor van Gemert, Wel de beste!!! Chris en Gowanny bedankt. Paul , Martyna en Julia van der Biesen
-
Heijtsveld 186
10Zeer tevreden met deze makelaar en zijn personeel, zeer behulpzaam en alle vragen werden netjes beantwoord. Ook fijne adviezen, het was mijn eerste verkoop dus dat was zeer welkom!
-
St.-Christoffelstraat 37
10We voelden direct de klik door de spontaniteit van zowel Gowanny als Chris. Fijne begeleiding en korte lijntjes.
-
Schoorswinkel 67
10Super begeleiding tijdens de verkoop van ons huis. Veel kennis, fijne communicatie en ze nemen je goed mee in het traject.
-
Vogelweide 16
9fijne makelaar, heel toegankelijk en vriendelijk. we hebben de gesprekken en onderhandelingen als zeer prettig ervaren. een makelaar met veel kennis vriendelijke omgang en een open gang van zaken. duidelijk en direct.
-
Slenk 9
10Wat een fijne samenwerking! Het persoonlijke contact en de doordachte verkoopstrategie maakten dat wij bewust hebben gekozen voor Geerts Van Ooijen Makelaars. We zijn volledig ontzorgd en hoefden ons nergens druk om te maken. Onze woning stond snel op Funda en was snel verkocht. Super ervaring en een absolute aanrader!