Noorderbroek Makelaars
"Meer dan alleen een makelaar!"
Janna Noorderbroek is een ervaren makelaar met veel kennis van de woningmarkt. Ze heeft zich gespecialiseerd in het verhuren en verkopen van woningen, met een sterke focus op klantgerichtheid. Janna werkt nauw samen met haar cliënten om hun wensen en doelen te realiseren, of het nu gaat om het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van een eigendom. Ze heeft een uitstekende relatie met de lokale markt en kent de nuances v...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bergerslaan 2
1944VM Beverwijk
€ 415.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Breedweerlaan 5
1963BJ Heemskerk
€ 475.000 k.k.
€ 4.524/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Lessestraat 276
1966SM Heemskerk
€ 549.000 k.k.
€ 5.545/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kaapstraat 7
1944XH Beverwijk
€ 385.000 k.k.
€ 4.639/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Europaplein 108
1966WE Heemskerk
€ 245.000 k.k.
€ 6.125/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 40 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Aangekocht
Kruiskamplaan 26
1911LN Uitgeest
€ 795.000 k.k.
€ 5.761/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 305 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (43)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
43 reviews totaal
Funda
43 reviews op Funda
-
Zwaluw 20
10We hebben alleen positieve ervaringen met Noorderbroek makelaars. Het complete proces verliep heel soepel. Gewoon prima!
-
Lange Dresch 49
10Wij zijn ontzettend tevreden over Janna als onze aankoopmakelaar! Ze is professioneel, betrokken en denkt echt met je mee. Dankzij haar kennis, snelle schakelen en eerlijke advies hebben we ons droomhuis gevonden. Wat haar echt bijzonder maakt, is haar enthousiasme en bereikbaarheid – geen vraag was te veel. We voelden ons gedurende het hele proces goed begeleid en zeker in onze keuzes. Een absolute aanrader!
-
Griend 1
10Makelaar kent de markt en heeft ons heel goed begeleid en gestuurd bij het bezichtigen, biedingen en aankoop. Heel blij met Noorderbroek als makelaar .
-
Haydnplein 126
10Janna maakte, bij de door ons gemaakte lastminute bezichtiging, direct tijd om met ons mee te gaan. Zij keek met haar expertise naar de woning terwijl wij met onze kennis van zaken rondkeken. Samengevoegde bevindingen hebben ons doen besluiten een bod uit te brengen. Janna heeft ons goed begeleid in het uitbrengen van een passend bod. Dit bleek precies het goede bod te zijn. Niet te hoog maar toch voldoende om ons de nieuwe eigenaar van de woning te mogen noemen. Hulde voor de v…
-
Gerrit van Assendelftstraat 34 A
10Eerlijk advies en strategie om ons huis te verkopen. Goede duidelijk begeleiding tijdens het hele proces. Snelle reactie op evt vragen van ons. Zeer tevreden en Janna als Makelaar aan te prijzen.