BURGERSDIJK MAKELAARS
"BUITENGEWOON BETROKKEN"
Burgersdijk Makelaars is sinds 1957 actief in de woning- en bedrijfsmakelaardij. Met zeven vestigingen in de regio, onder andere in Almere, Baarn-Soest en Utrecht, bieden wij persoonlijke en professionele begeleiding bij de grootste financiële beslissingen van klanten. Ons team bestaande uit 27 medewerkers, waarvan 19 in de buitendienst, zet zich volledig in voor het belang van opdrachtgevers. Wij specialiseren ons in aankoop- en verkoo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Burgemeester Patijnlaan 218
3705CL Zeist
€ 895.000 k.k.
€ 6.729/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 288 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Bethaniëplein 6
3701EL Zeist
€ 499.000 k.k.
€ 6.566/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Cornelis Schellingerlaan 32
3703SH Zeist
€ 1.195.000 k.k.
€ 6.907/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 315 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Schoutstraat 36
3931HT Woudenberg
€ 785.000 k.k.
€ 4.815/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 494 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Oudenoord 459
3513EP Utrecht
€ 510.000 k.k.
€ 5.604/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
1e Brandenburgerweg 79
3721MD Bilthoven
€ 785.000 k.k.
€ 6.230/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 313 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Schoutstraat 36
10Een fijn contact, de afspraken die gemaakt zijn, werden ook nagekomen. Er werd goed meegedacht! Professioneel.
-
Oudenoord 459
9Zeer prettig contact gehad met de makelaar en de ondersteuners op het kantoor. Tijdige communicatie en goede adviezen. Kom er zeker nog eens terug!!!
-
Linda van Bruggen
10Zeer tevreden over Makelaarskantoor Burgersdijk in Zeist. Professioneel, betrokken en duidelijke communicatie. Dankzij hun kennis en aanpak verliep alles soepel. Absoluut een aanrader!
-
Waterhoenlaan 29
10Zeer betrokken makelaar die ook erg klantgericht werkt. Alle lof hiervoor. Onze dank voor je meedenken.
-
Predikherenstraat 18
10We zijn ontzettend tevreden over Michel zijn dienstverlening! Hij was eerlijk, dacht goed met ons mee en was gedurende het hele proces proactief en betrokken. Ook het verwachtingsmanagement rondom de verkoopprijs en de verkoopsnelheid was realistisch en duidelijk. We zouden hem zonder twijfel opnieuw inschakelen!
-
Leersumse Veld 11
9Michel heeft ons goed geholpen met de verkoop van ons huis. Het was een bijzonder aankoop- en verkoop proces die niet geheel standaard verliep. Een huis aangekocht via eigen netwerk en een huis verkocht buiten regio van makelaar. Michel was flexibel, kundig en commercieel. We hebben een prachtig huis gekocht en ons eigen huis voor een mooie prijs verkocht. Veel plezier voor de nieuwe bewoners en Michel bedankt voor jouw hulp en begeleiding.