De Bree Makelaars in Amersfoort staat voor betrouwbare begeleiding bij de verkoop, aankoop en taxatie van woningen. Met een diepe kennis van de lokale markt en een persoonlijke aanpak zorgen wij ervoor dat je elke stap goed ondersteund wordt. Of het nu gaat om een verkoop, aankoop of waardebepaling, wij richten ons op resultaat en klantvoldoening. Onze ervaring in de regio brengt ons in staat om effectief te onderhandelen en de juiste o...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Stationsstraat 38 B
3811MK Amersfoort
€ 550.000 k.k.
€ 4.825/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Trekvogelweg 34
3815LM Amersfoort
€ 650.000 k.k.
€ 4.676/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 317 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Ringweg-Randenbroek 84 C
3816CM Amersfoort
€ 325.000 k.k.
€ 4.452/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Liendertseweg 81 G
3815BA Amersfoort
€ 250.000 k.k.
€ 6.250/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 40 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Generaal Winkelmanstraat 155
3769ED Soesterberg
€ 950.000 k.k.
€ 4.524/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 956 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Amstelstraat 24
3812GD Amersfoort
€ 695.000 k.k.
€ 0/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
Funda
9 reviews op Funda
17 reviews op Google
-
Liesbeth Blaak
10Daniëlle van De Bree Makelaars heeft ons geholpen bij de aankoop van onze nieuwe woning. We hebben de samenwerking met haar als heel prettig ervaren! Ze communiceert snel en duidelijk, denkt mee over scenario's en ontzorgt in de afstemming met verschillende partijen.
-
Guido Munk
10Prettige makelaar die ons goed geholpen heeft bij het aankopen van ons huis. Ze antwoordde snel en regelde veel zaken voor ons. Kennismaking online en daarna een ontmoeting waarin we bespraken wat de wensen waren. Ze is gelijk aan de slag gegaan met de eerste bezichtiging. Dit bleek meteen een schot in de roos. Waar mogelijk heeft ze ons werk uit handen genomen en scherp geacteerd op alle interacties met de verkopende partij.
-
Jos Traa
10Zeer vakkundig geholpen het voelde warm en vertrouwd en dat geeft veel vertrouwen met zoeken er word echt naar je geluisterd
-
Silvia Traa
10Danielle heeft ons zo fijn en vakkundig geholpen! Een echte aanrader als je opzoekt bent naar een eerlijke makelaar.
-
Eikebladvlinder 36
10Danielle heeft ons echt fantastisch geholpen. Heel blij met al haar werk en hulp! Zal haar zeker aanraden als iemand in mijn omgeving zij of haar huis verkoopt of zelf een huis wilt kopen.