Maliepaard Makelaars is een betrouwbare partner voor wie op zoek is naar kwaliteitsvastgoed in Delft en omgeving. Met een sterke focus op persoonlijke service en transparante communicatie, zorgen wij ervoor dat uw wensen centraal staan. Of u nu koopt, verkoopt of investeert, wij begeleiden u door ieder stap van het proces. Wij combineren lokale expertise met een persoonlijke aanpak, zodat u zorgeloos kunt handelen. Onze werkwijze is ger...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bosboom-Toussaintplein 19
2624DH Delft
€ 309.000 k.k.
€ 4.682/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Bosboom-Toussaintplein 214
2624DH Delft
€ 279.000 k.k.
€ 4.227/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Bosboom-Toussaintplein 142
2624DK Delft
€ 319.000 k.k.
€ 4.833/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Bosboom-Toussaintplein 138
2624DH Delft
€ 289.000 k.k.
€ 4.378/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Bosboom-Toussaintplein 200
2624DH Delft
€ 269.000 k.k.
€ 4.075/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Bosboom-Toussaintplein 236
2624DH Delft
€ 299.000 k.k.
€ 4.530/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (9)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
9 reviews totaal
9 reviews op Google
-
John Bornemann
8Simpele Website maar eerste klas service.
-
Reint-Jan Brons
10 -
S. L.
10Cees heeft snel de woning kunnen taxeren . Ik vond het schema m.b.t. de voortgang van de taxatie erg handig. De communicatie verliep soepel, hij kwam afspraken na en voor een goede prijs. Zeker aan te raden!
-
Mariana Belivanaki
2Zeer onvriendelijk, niet bereid om informatie te delen en je krijgt het nare gevoel dat je gediscrimineerd wordt. Geen enkele transparantie, geen uitleg over de selectieprocedure of de criteria. Volstrekt onprofessioneel.
-
Lianne Scheepers
10Hele fijne makelaar! Vriendelijk, betrouwbaar, fijn in de omgang. Pakt goed door en communiceert goed en duidelijk. Ik ben blij dat wij voor deze makelaar hebben gekozen, top!
-
Nel
10 -
H. Bos
10Cees was de makelaar van de verkopende partij. Natuurlijk ging hij voor de belangen van de verkoper, maar hij heeft ons als koper goed geadviseerd over de buurt, mogelijke adressen etc. Een prettige man. De communicatie verliep heel vriendelijk en soepel.
-
Sophie H
10Ontzettend fijne service bij de verkoop van mijn huis. Cees is erg betrokken, vriendelijk en vooral eerlijk. Hij behartigde mijn belangen zeer goed, werkt kundig en efficiënt, en wist ook een eerlijke partner te zijn voor de koper. Ik beveel Maliepaard Makelaarskantoor zeker aan.
-
Lennart