Roel de Ruwe Makelaardij
Roel de Ruwe Makelaardij staat voor betrouwbare en doortastende makelaarsdienst in Wijchen. Met jarenlange ervaring in de regio, zijn we er voor u bij elke stap van het kopen of verkopen van onroerend goed. Wij beloven transparantie, persoonlijke begeleiding en een resultaatgerichte aanpak. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties van onroerend goed. Wij werken met een objectieve, data-gedreven aanpak en zijn erkend als V...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kronenland 1406
6605RW Wijchen
€ 595.000 k.k.
€ 3.839/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 232 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Aalsburg 2211
6602VP Wijchen
€ 450.000 k.k.
€ 3.629/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hof van Hagevoort 15
6601JA Wijchen
€ 298.000 k.k.
€ 4.656/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kraaijenberg 9502
6601PD Wijchen
€ 425.000 k.k.
€ 3.935/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
de Lingert 6445
6605DZ Wijchen
€ 439.000 k.k.
€ 4.028/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
de Flier 3941
6605ZW Wijchen
€ 525.000 k.k.
€ 4.339/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 260 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (31)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
31 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
de Lingert 6025
9Prettig, snel en vakkundig contact met Roel de Ruwe! Een aanrader als makelaar voor in en rondom Wijchen.
-
Sterrebosweg 3 C
9Roel de Ruwe is een betrokken en behulpzame makelaar, die goed bereikbaar is en klaarstaat om alles zo snel en soepel mogelijk te laten verlopen. Roel werkt snel en hard en ik zou deze makelaar aan iedereen aanraden voor hulp bij het verkopen.
-
Mariska Van de Steege
10Roel de Ruwe is een fijne makelaar die meedenkt en eerlijk advies geeft over kansen en vraagprijs. Als je vragen hebt kan je altijd bellen of mailen en bij zorgen word je gerust gesteld. Het kantoor werkt ook buiten kantooruren, wat fijn is als je een baan hebt.
-
Diepvoorde 1131
9Roel gaf zijn eerlijke mening en een goede inschatting over mijn kansen om het huis te verkopen. Als ik me druk maakte, wist hij me gerust te stellen. Ik kon altijd bellen en mailen als ik vragen had.
-
Anytime Fitness Gelderland Zuid
10Roel en Suzanne zijn toppers! Een makelaar is een makelaar, maar Roel is er een waar je op kunt rekenen voor het geval er problemen zijn of als er zich bijzonderheden voordoen.
-
Woeziksestraat 338 A
10Roel is een makelaar die er staat voor je als je hem nodig hebt. Hij is wat dat betreft een echte Topper!
-
jw van s
2Onbetrouwbare makelaar. Netjes het biedproces doorlopen via move.nl. Roel had zn mond vol van collega makelaars die geen move gebruikten omdat dit niet transparant zou zijn. Na de afwijzing het biedlogboek opgevraagd: Hoogste bod, geen voorwaarden. Maar de prijs van de partij waarmee overeenstemming is bereikt was niet via move gegaan en werd niet vrijgegeven. Enkele maanden later de verkoopprijs via kadaster opgevraagd, deze was € 1.000,- hoger dan ons bod. Moge duidelijk zijn dat dit geen zuivere koffie is en dat biedingen gebruikt zijn om de marktprijs te bepalen.