ERA Focus makelaars Helmond B.V.
"Sterk door service!"
ERA Focus makelaars in Helmond staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij het kopen, verkopen of verhuren van woningen. Wij begrijpen dat de koop of verkoop van een huis vaak gepaard gaat met grote levensveranderingen, en daarom streven wij ernaar om jouw wensen en doelen centraal te stellen. Met jaren ervaring in de regio en een sterke focus op service, helpen wij je om jouw woondroom te realiseren. Onze expertise ligt in de verko...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Esdoornstraat 60
5712NS Someren
€ 800.000 k.k.
€ 4.469/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 593 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Twentehof 51
5709KN Helmond
€ 350.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 231 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Elsbeen van Baerlestraat 22
5706MA Helmond
€ 695.000 k.k.
€ 4.162/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 510 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kolerhof 8
5712JB Someren
€ 415.000 k.k.
€ 3.320/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 203 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wilhelminaplein 23 A
5711EL Someren
€ 550.000 k.k.
€ 5.046/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Herenlaan 122
5708ZS Helmond
€ 475.000 k.k.
€ 3.682/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 112 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (50)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
50 reviews totaal
Funda
45 reviews op Funda
5 reviews op Google
-
Koolwitje 2
9Zeer professioneel, je kon haar dag en nacht bereiken als je vragen had. Gaf goede tips en dacht voortdurend met je mee.
-
Zuidende 66
10Contact verliep vlot, bij vragen werd er direct gereageerd. Echte professionals die snel handelen en oprecht zijn, tegen alle partijen.
-
Mierloseweg 202
10Op advies van onze dochter die al eerder ervaring heeft gehad met deze makelaar, Bart Smits van Era Focus als betrouwbare en deskundige makelaar in handen genomen. Ook wij kunnen dit nu beamen. Alle lof voor Bart Smits, hij is enthousiast, professioneel, snel, komt afspraken na en een zeer aangenaam betrouwbare makelaar die weet waar hij het over heeft. Wij zullen Bart Smits van Era Focus zeer aanbevelen naar anderen toe. Hij heeft kennis van zaken en werkt erg eerlijk, netjes e…
-
Boerenkamplaan 19
10We hebben gedurende het hele proces heel prettig contact gehad met de makelaar, Chantal. Zij was altijd bereikbaar, heeft ons goed meegenomen, geïnformeerd en geadviseerd. We hebben ervaren dat we echt ontzorgd werden.
-
Buitenweg 2
9Chantal heeft ons van het begin tot het eind super goed geholpen. Ze heeft er alles aan gedaan om het snel en goed laten verlopen!!! Topper
-
Koninginnepage 21
10Chantal van ERA makelaar Focus Helmond heeft super duidelijk de stappen uitgelegd en de verwachtingen die we konden verwachten.