Loever Makelaardij staat voor betrouwbare, persoonlijke dienstverlening in Tilburg en de omgeving. Met jaren ervaring op de lokale markt bieden we een no-nonsense aanpak en kennis die uitleggen waarom klanten blijven terugkeren. Of u nu een woning zoekt, verkoop wilt laten plaatsen of financieel advies nodig hebt: wij staan voor u. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies. Wij werken met vertrouwen op d...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Groenstraat 86
5021EN Tilburg
€ 495.000 k.k.
€ 3.056/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Brasemstraat 14 a
5022HH Tilburg
€ 410.000 k.k.
€ 3.534/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Postelse Hoeflaan 362
5042KS Tilburg
€ 350.000 k.k.
€ 3.977/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Pelikaanstraat 27
5022BL Tilburg
€ 350.000 k.k.
€ 2.823/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Prinses Margrietstraat 7
5061TL Oisterwijk
€ 300.000 k.k.
€ 3.333/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Vlettevaart 69
5032BL Tilburg
€ 459.000 k.k.
€ 4.330/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
24 reviews op Google
-
Bjorn Engelen
10 -
ELAS CHOICE DRESSES
10Al jaren hebben we al onze verzekeringen via loever lopen. Zowel zakelijk als prive. We worden door iedereen die bij loever werkt super goed geholpen. Ze staan altijd klaar voor ons. Met Christanne heb ik vaker contact en ze is een topper en helpt me super goed altijd! Bedankt voor de goeie hulp en altijd klaarstaan! We zijn super blij met jullie!
-
Vesko Krastev
10Ik zou het zeker aanbevelen! Zeer professioneel en maakte het proces voor ons gemakkelijk. We kochten ons eerste huis zonder problemen.
-
Nigel
10Joost, bedankt! Zeer snelle en correcte afhandeling van de taxatie. Daarnaast ook zeer scherp tarief. Al met al een aanrader!
-
Twan Lijten
10Altijd advies op maat bij deze betrouwbare club. Ik kom er al tientallen jaren. Onlangs weer nieuwe autoverzekering nodig en met het goede advies van Christianne een goede verzekering afgesloten én een scherp tarief. Goed voor mij en de toch al hoge kosten vandaag de dag in het algemeen. Aanrader!
-
Adam Grocholski
2Zeer onprofessioneel, op 16-11-2023 makelaar Joost kwam afspraak niet op dagen en geeft zonder enige uitleg aan dat hij geen tijd meer heerlft om het huis te presenteren
-
Vivek Varma
10Duidelijke communicatie en zeer behulpzaam tijdens het taxatieproces. Joost deed er alles aan om het rapport voor mij te verzorgen, zelfs tijdens zijn vakantie, op mijn verzoek. Een echte aanrader.