Belderbos NVM makelaars o.g.
"Wij zeggen wat wij doen en doen wat wij zeggen."
Belderbos NVM makelaars staat al meer dan 60 jaar bekend als betrouwbare partner in de woningmarkt van groot Haaglanden. Met een lange geschiedenis van succesvolle transacties en goede beoordelingen, zorgen wij voor een soepele verkoopproces. Onze mediane looptijd is kort, wat getuigt van efficiëntie en ervaring. Ons kantoor is centraal gelegen ten opzichte van wijken als Bohemen, Kijkduin, Waldeck en de buurten Bloemen-, Bomen- en Vruc...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Catharina van Rennesstraat 20
2551GM Den Haag
€ 865.000 k.k.
€ 4.261/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 282 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Cliviastraat 6 A
2555NP Den Haag
€ 400.000 k.k.
€ 4.301/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Laan van Meerdervoort 1133 A
2555BA Den Haag
€ 195.000 k.k.
€ 5.000/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 39 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
2e Messstraat 31 M
2586XA Den Haag
€ 695.000 k.k.
€ 6.150/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 101 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Thorbeckelaan 332 C
2564BZ Den Haag
€ 595.000 k.k.
€ 4.343/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Nelly Sachslaan 23
2553DD Den Haag
Prijs op aanvraag
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Tortellaan 18
10Zeer betrokken en deskundig! Een echte steun en toeverlaat tijdens het proces. Ik zou Harold Belderbos iedereen aanraden!
-
Nelly Sachslaan 23
9Zeer tevreden over de begeleiding van onze makelaar. Heldere communicatie, deskundig advies en altijd goed bereikbaar. We voelden ons gedurende het hele proces goed begeleid en ontzorgd. Absoluut een aanrader.
-
Balsemienlaan 22
10Een fijne mix van persoonlijke betrokkenheid en zakelijk doortastend en pragmatisch handelen heeft ons aankoopproces vergemakkelijkt. Harold was zeer goed bereikbaar, dacht mee in opties en onderhandelingen en wanneer duidelijk was dat we een kans maakten heeft hij alle zeilen bijgezet en de aankoop succesvol over de streep getrokken. Het vervolg van het aankoopproces heeft uiteindelijk wat voeten in de aarde gehad, maar met het nodige geduld en de juiste toelichting heeft hij…
-
Sterappelstraat 51
10Harold is erg behulpzaam, denkt met je mee, reageert snel en is altijd bereikbaar. Door zijn ruime ervaring in het vakgebied kent hij het klappen van de zweep en heeft de juiste connecties.
-
Bosbesstraat 137
10Geweldige service en verstand van zaken. We hebben altijd goed contact kunnen krijgen en op al onze vragen kwam een antwoord. We zijn erg tevreden over de begeleiding die we hebben gehad van Belderbos.