PH Makelaardij en Taxateurs
"Geen verkooppraat. Gewoon duidelijk."
Bij PH Makelaardij staat duidelijkheid centraal. Vanuit Numansdorp zijn we begonnen en hebben we ons ontwikkeld tot een team dat korte lijnen hanteert en direct contact zoekt. Grote organisaties met lagen zijn niet ons ding; we werken efficiënt en transparant. Onze benadering is eerlijk, zonder verkooppraatjes. We schakelen snel en houden het overzicht, zodat jij altijd weet waar je aan toe bent. Of het nu om de verkoop, aankoop of taxa...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
's-Lands werf 260
3063GH Rotterdam
€ 360.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Torenstraat 30
3281XP Numansdorp
€ 595.000 k.k.
€ 3.542/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 308 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Immanuel Kantstraat 350
3076DN Rotterdam
€ 275.000 k.k.
€ 3.354/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Heemlaan 35
3265BZ Piershil
€ 750.000 k.k.
€ 4.213/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 650 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oud-Cromstrijensedijk OZ 44 a
3286BP Klaaswaal
€ 925.000 k.k.
€ 4.243/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 860 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Beetsstraat 1 C 16
3261PL Oud-Beijerland
€ 400.000 k.k.
€ 6.897/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (85)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
85 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
67 reviews op Google
-
Kevin Hennessy
10Ben heel goed geholpen , duidelijk en open , word naar je geluisterd ,denken met je mee ! Als je huis wil verkopen, moet je bij Ph zijn !
-
Danya Podgaietsky
10 -
Ronald Deman
10Fijne makelaar. Reageert snel en denkt mee waar mogelijk en/of gewenst. Ook qua uitvoering kon er snel geschakeld worden. Erg prettig als je zelf in een roller coaster zit en doorpakken noodzakelijk is! Al met al; Top en Dank!
-
Kajsa Strömberg
10Wat een verademing om met deze makelaars te werken. In onze zeer emotionele verkoop van het huis zijn wij fantastisch begeleidt! Dikke aanrader deze Makelaars!!!
-
Dr. A. Vondelingstraat 9
10De makelaar was goed bereikbaar in het hele proces en gaf goed antwoord op mijn vragen. Dat was erg prettig zeker toen de koper met aanvullende vragen en opmerkingen kwam. Dit is allemaal in goede banen geleid, zodat iedereen tevreden was. De koper en wij als verkopers. Echt top! Bedankt voor jullie hulp en begeleiding
-
Marek Kosiewski
10Wij hebben ons huis verkocht met PH Makelaardij en zijn zeer tevreden over de samenwerking. Het hele proces verliep soepel en zonder problemen. Rob en Marleen zijn altijd goed bereikbaar, reageren snel en geven duidelijke antwoorden. Voor mij was de beslissing om te verkopen en terug te verhuizen naar mijn thuisland erg stressvol, maar dankzij hun professionele begeleiding voelde alles vertrouwd en goed geregeld. Nogmaals dank, Rob en Marleen. Ik kan PH Makelaardij van harte aanbevelen.