PUUR* Makelaars 't Gooi
"Specialisten voor aan- en verkoop in 't Gooi."
PUUR* Makelaars 't Gooi is gespecialiseerd in de verkoop, aankoop en taxatie van woningen binnen de regio. Of het nu gaat om bestaande bouw of nieuwbouw, onze makelaars kennen de gebieden in 't Gooi als geen ander. Wij adviseren je vanaf het begin tot aan de afsluiting, zodat je altijd weet waar je mee bezig bent. Wij werken actief in Bussum en omgeving, waaronder Naarden, Hilversum, Laren, Blaricum en andere buurten. Ons team bestaat u...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Albert Grootlaan 7
1412EL Naarden
€ 940.000 k.k.
€ 6.483/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Willemslaan 7
1399GK Muiderberg
€ 1.850.000 k.k.
€ 7.115/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 260 m²
- Perceeloppervlakte
- 869 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Waterhoen 8
1399KH Muiderberg
€ 675.000 k.k.
€ 4.500/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hogeweg 7
1401TK Bussum
€ 420.000 k.k.
€ 5.316/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 72 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Herenstraat 11
1404HA Bussum
€ 749.000 k.k.
€ 4.864/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 75 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Albert Grootlaan 14
1412EM Naarden
€ 925.000 k.k.
€ 7.170/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Sint Janslaan 84
10Heel soepel geholpen door Mariken. Het hele proces is dankzij haar deskundig, goed en vol vertrouwen gegaan. Dank!
-
Een funda gebruiker
10Was voor gerichte aankoop. Onze makelaar was snel, open en met een kritische professionele blik aanwezig voor ons, terwijl wij al hadden bedacht dat dit huis het moest worden. Dankzij Vanessa hebben we tijdens dit traject daardoor ook een positieve maar zakelijke blik gehad. Dank!
-
Het Spijk 20
10Vanessa van Puur Makelaars is communicatief, doortastend en deskundig. Ze verdiept zich heel goed in de wensen van haar klant. En zo nodig helpt zij bij het ophelderen van deze wensen/behoeften. Een passende woning vinden staat voor haar op nummer 1. En ze is ook nog eens heel aardig. Kortom: een topmakelaar.
-
Zwarteweg 62
9Het team van Puur is goed, prettig en snel! De begeleiding is persoonlijk en op maat. Uitstekende foto's. Het heeft binnen korte tijd tot resultaat geleid.
-
Cattenhagestraat 10 C
10Super, snel in reactie en actie met koop als resultaat. Contact goed en professionele begeleiding door alle stukken heen. Prettig als starter op de woningmarkt.
-
Hogeweg 8
10Erg fijne samenwerking, meteen een klik, kon mijn zorgen uit handen geven, blij met persoonlijke en professionele aanpak. Goed contact tussendoor, steeds weer even afstemmen over volgende fase. Aanrader!