Van Wattum Makelaardij
Van Wattum Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Stadskanaal. Wij begrijpen de waarde van een huis als meer dan alleen een woning, en helpen u daarom met zorgvolle aandacht bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze dienstverlening omvat zowel de verkoop als de aankoop van woningen, met een duidelijke en transparante werkwijze. Wij zijn gecertificeerd met VastgoedCert en communiceren in Nederlands,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Schoutenlaan 8
9502CZ Stadskanaal
€ 209.000 k.k.
€ 2.155/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Elzenhage 53
9501ZG Stadskanaal
€ 319.000 k.k.
€ 2.954/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 267 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hoofdkade 106
9503HE Stadskanaal
€ 310.000 k.k.
€ 2.053/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 640 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Molenstraat 6
9501GZ Stadskanaal
€ 219.000 k.k.
€ 1.856/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Molenstraat 61
9584AS Mussel
€ 245.000 k.k.
€ 2.025/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 221 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Parklaan 41
9521GA Nieuw-Buinen
€ 298.000 k.k.
€ 2.175/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 286 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (76)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
76 reviews totaal
Funda
44 reviews op Funda
32 reviews op Google
-
Schotlandlaan 14
9Het contact was heel prettig en goede aanpak! Move werkte goed, alles gaat daardoor snel als het meezit.
-
Laakstraat 2
10Zeer vriendelijk en plezierige makelaar om mee te werken, begrijpt de lokale markt. Geeft goede informatie.
-
DORITOSBE
10Zeer tevreden over de makelaar. Fijn en snel contact . Staat direct klaar als je vragen hebt en huis ook nog eens snel verkocht. Niek
-
Omloop 61
9Fijne uitleg en gesprekken gehad. Bij vragen kon je bellen. Er werd uitleg gegeven over hoe je meestal een huis verkoopt. Je kunt hun advies volgen maar als jij denkt dat het anders moet of het bedrag moet aangepast oid is dat bespreekbaar. Uiteindelijk heb je zelf zeggenschap. Zij geven op een fijne manier advies maar jij/jullie maken je eigen keuze. Er wordt goed geluisterd naar jou wensen. Kortom een fijne makelaar
-
Essenhage 7
9Prima makelaar. Dit bedrijf is deskundig en helpt goed. Zijn betrokken en betrouwbaar. Super fijn geholpen
-
Unikenstraat 102
10Zoals ik ook zelf tegen de makelaar zei, het is alsof je in de zon kijkt. En dan niet de echte zon, maar de Teletubbie zon. Geert is de vrolijkheid, zelf en de wereld kan mensen als hem echt heel goed gebruiken.
-
Wilgenhage 17
9Contact was fijn, kon vragen wat ik wilde overal een begrijp baar antwoord op. Mocht ik achteraf nog iets willen weten gewoon bellen en kreeg ik uitleg. Fijne goede samenwerking. Zeer aan te bevelen!