Lambers & Verheul Makelaars is een full-service kwaliteitsmakelaar in Weert, onder leiding van Frank Lambers en Bas Verheul. Met meer dan 25 jaar ervaring elk, staan zij voor u klaar om uw woning te verhuren of verkopen. Onze makelaars zijn actief in de lokale markt en beschikken over een breed netwerk, zodat we snel en doeltreffend voor u kunnen werken. Wij begrijpen dat het verkopen van uw woning een belangrijke en complexe stap is, d...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hushoverweg 73 B
6003AB Weert
€ 500.000 k.k.
€ 3.676/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 390 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Sint Odastraat 27 A
6002BC Weert
€ 720.000 k.k.
€ 2.963/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 243 m²
- Perceeloppervlakte
- 629 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Paltrokmolen 24
6003CW Weert
€ 585.000 k.k.
€ 3.656/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 454 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Willinkhof 9
6006RG Weert
€ 535.000 k.k.
€ 4.573/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 258 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Mastenbroekweg 4
6006PT Weert
€ 425.000 ,-
€ 4.250/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 110 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Mastenbroekweg 12
6006PT Weert
€ 300.000 ,-
€ 5.556/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (36)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
36 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
20 reviews op Google
-
Lavendelstraat 16
10Bas is kundig, reageert snel, en ontzorgt je tijdens het hele proces. Wij vonden hem prettig om mee te werken. Ons huis was snel verkocht.
-
Pasquale Broeren
10Wij zijn super tevreden over Lambers & Verheul Makelaars! De communicatie was altijd duidelijk en snel, wat voor veel vertrouwen zorgde. Daarnaast was de snelheid van handelen echt top. Alles werd vlot opgepakt. Wat we vooral hebben gewaardeerd is de betrokkenheid en persoonlijke begeleiding tijdens het hele proces. Echt een aanrader!
-
Gulikstraat 23
8De verkoop van de woning ging vrij snel, vragen werden snel door Bas beantwoord. Kort samengevat zijn wij tevreden.
-
Bertiliastraat 2 a
9Contact met makelaar verliep zeer prettig. Goed overleg over verloop verkoop woning. Deskundig advies. Goede uitleg over gebruiksmogelijkheden Funda.
-
Herenstraat 251
10Contact verliep uitstekend. Heeft mij in alles begeleid, advies gegeven, kon met alle vragen bij hem terecht 👍
-
Saksen Weimarstraat 20
10Hele fijne en erg betrokken makelaar. Bas is altijd bereikbaar en begeleid alles tot in de puntjes. Echt top.
-
Louis Beerenbrouckstraat 12
8Het is een top makelaar. Hij is kundig en ons huis is goed verkocht. Alleen een klein dingetje toen het verkocht was moesten we wel lang wachten op de verkocht sticker op het bord maar ach als dat alles is.
-
Jos Creemers