Woerden Makelaardij
"Hét vertrekpunt voor jouw woonwensen!"
Woerden Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij de koop, verkoop of huur van woningen. Met een team dat al ruim 20 jaar actief is in Woerden en de omgeving, brengt het kantoor uit het oude stadscentrum van Woerden ervaring, lokale marktkennis en een open communicatie aan. De nadruk ligt op de wensen van klanten, zodat elke transactie soepel en gericht verloopt. Bij Woerden Makelaardij is de klant centraal, met...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Adriaan Duyckpad 39
3445VS Woerden
€ 695.000 k.k.
€ 5.472/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 116 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Korensloot 19
3474HN Zegveld
€ 669.500 k.k.
€ 4.405/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Jopie Huismanstraat 153
3544KH Utrecht
€ 699.000 k.k.
€ 5.140/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 98 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Leidsestraatweg 151 A
3443BT Woerden
€ 410.000 k.k.
€ 4.271/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Molenstraat 1 J
3441BA Woerden
€ 395.000 k.k.
€ 4.647/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Havenstraat 57 A
3441BH Woerden
€ 695.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (19)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
19 reviews totaal
19 reviews op Google
-
Khanfir Houssem Eddine
10 -
Ron van Dijk
10 -
W en J
10Meriam van Woerden Makelaardij heeft ons professioneel begeleid bij de verkoop van ons huis. We vonden het contact prettig en hebben het meedenken gewaardeerd.
-
Corrie Aarsbergen
10Zowel Meriam als Pieter hebben ons geweldig begeleid bij het zoeken naar een passende woning. Beiden zijn zeer ervaren en goed geïnformeerd. En de lijntjes waren kort, ook met de andere medewerkers van Woerden makelaardij.Per app kregen we altijd snel een antwoord op onze vragen.
-
Esther Lusse
10Pieter begreep wat er bijzonder is aan onze woning en was oprecht enthousiast om de woning te verkopen. Hij nam de moeite om zich te verdiepen in de technische bijzonderheden en trok extra tijd uit voor de bezichtigingen zodat hij alles kon vertellen. Verder is de service flexibel en snel, het lijkt alsof je de enige klant bent, echt super. Ook de koper is enthousiast en heeft Pieter gekozen als makelaar voor de verkoop van zijn huis. De verkoop verliep soepel, Pieter houdt goed de balans tussen gaan voor een goede opbrengst en tegelijk inschatten wat een redelijke prijs is gegeven de marktomstandigheden. Zijn tarief was iets lager dan van twee andere makelaars. Wij zijn dik tevreden!