Joep Makelaardij
"Dé toegevoegde waarde!"
Bij Joep Makelaardij in Berghem staat uw woon- of bedrijfsruimte centraal. Wij bieden persoonlijke begeleiding vanaf de eerste stap tot en met de overdracht. Of u nu wilt verkopen, kopen of huren, wij zorgen voor een professionele en transparante aanpak. Onze expertise ligt in het creëren van een unieke indruk, zowel via woningstyling als professionele fotografie. Wij specialiseren ons in de verkoop en huur van woningen, maar ook in het...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Koolzaadweg 45
5351LP Berghem
€ 425.000 k.k.
€ 4.293/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Goudplevier 58
5348ZE Oss
€ 375.000 k.k.
€ 2.976/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rabarberveld 33
5351LD Berghem
€ 735.000 k.k.
€ 4.804/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 349 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zaaiviool 24
5351SR Berghem
€ 795.000 k.k.
€ 3.878/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 456 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Sluitappel 1
5373CK Herpen
€ 995.000 k.k.
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 236 m²
- Perceeloppervlakte
- 509 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Burgemeester van Erpstraat 18 D
5351AW Berghem
€ 395.000 k.k.
€ 4.158/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (103)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
103 reviews totaal
Funda
57 reviews op Funda
46 reviews op Google
-
Kuipers-Rietbergstraat 224
10Hartstikke goed. Goedlopende gesprekken, een prima en haalbare planning met deskundigheid ten top. Zou dit zeker aanbevelen.
-
Kay Ten Haaf
2Ik sluit me aan bij de review van Mehmet: mooie praatjes, maar geen fatsoenlijke werkwijze. Mijn ervaring met Joep is helaas erg negatief. Tijdens het traject leek alles duidelijk, maar op het moment dat de diensten niet meer nodig waren voor de verkoop van mijn woning, veranderde de situatie. Na het ondertekenen van de opdracht heb ik binnen de wettelijke termijn gebruikgemaakt van mijn herroepingsrecht. Over de financiële afhandeling hiervan ontstond vervolgens een verschil van inzicht. Na het betalen van de opstartkosten voor onder andere de brochure, werd er aanspraak gemaakt op courtage, terwijl er geen daadwerkelijke verkoopactiviteiten hadden plaatsgevonden (zoals plaatsing op Funda en het realiseren van een koopovereenkomst). Het komen tot een oplossing bleek lastig. De communicatie verliep in de praktijk voornamelijk via het kantoor in plaats van direct met de makelaar zelf, wat het moeilijk maakte om snel en inhoudelijk tot afstemming te komen. Een oplossing bleef daardoor uit. Joep heeft mij nooit persoonlijk benaderd om tot een oplossing te komen; alle communicatie verliep schriftelijk, met verwijzing naar juridische termen en het betalen van de factuur. Uiteindelijk heb ik zelf juridische ondersteuning moeten inschakelen en ben ik verder gegaan met een andere makelaar. Via een advocaat is de kwestie uiteindelijk opgelost en afgerond, met de kanttekening dat Joep zich niet kon vinden in de punten van de advocaat en van mening was dat hij niet onjuist of onzorgvuldig had gehandeld. Al met al een traject dat onnodig stressvol en tijdrovend is geweest. Voor mij is duidelijk geworden dat Joep inderdaad kiest voor het snelle gewin boven eerlijke en betrouwbare dienstverlening.