Hendriks Makelaardij Apeldoorn
"Alles in huis voor jouw ideale thuis!"
Wij brengen mensen en huizen samen – dat is ons vak en onze passie. Of je wilt verkopen, aankopen of een nieuwbouwwoning zoekt: bij ons vind je alle expertise onder één dak. Ook voor hypotheek en verzekeringen kun je bij ons terecht. Zo maken we het je gemakkelijk en bieden we zekerheid. Hendriks Makelaardij is al jaren een vertrouwd adres in de regio. Dankzij ons landelijke netwerk van ruim 30 kantoren profiteren klanten van sterke mar...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Imkersdreef 702
7328DL Apeldoorn
€ 619.500 k.k.
€ 3.560/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 352 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Gardenierslaan 13
7314CS Apeldoorn
€ 625.000 k.k.
€ 5.531/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 232 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Veldekster 53
7339EG Ugchelen
€ 650.000 k.k.
€ 5.200/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kooikersdreef 71
7328BD Apeldoorn
€ 350.000 k.k.
€ 3.763/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Socratesstraat 226
7323PN Apeldoorn
€ 400.000 k.k.
€ 3.306/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Talingweg 89
7331GL Apeldoorn
€ 260.000 k.k.
€ 3.562/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (237)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
237 reviews totaal
Funda
112 reviews op Funda
125 reviews op Google
-
Schopenhauerstraat 231
9Makelaar Marloes is lekker pittig, zet aan tot actie en zorgt ervoor dat alles op tijd gebeurt. Ze ontzorgt de verkopende partij zo goed mogelijk, o.a. door ook te regelen dat er een energielabel wordt aangevraagd. Ze is zeer goed bereikbaar, belt dezelfde dag nog terug als je hebt ingesproken. Wat iets beter zou kunnen, is het contact nadat de verkoop is gelukt, bijv. afstemming over hoe het vanaf dan verder gaat. Wat is de status betreft het rond hebben van de financiering v…
-
Deventerstraat 140
10Fijn contact met de makelaar die goed meedenkt in het proces. Goede kennis van de huidige markt. Super geholpen door Frank.
-
De Haardstede 50
8Goede samenwerking directe communicatie Telefonisch contact ook goed Snel schakelen Alles snel geregeld
-
Ratelaar 67
10Wat een geweldige ervaring hebben wij met Twan van Hendriks gehad. Alles verliep soepel en deskundig. Erg fijn!
-
Broekdijk 16 B
10Ondanks dat de makelaar niet uit deze regio komt heeft de makelaar zich zeer goed voorbereid. Het contact was top, werd erg netjes op de hoogte gehouden van alle stappen. De verkoop verliep hierdoor snel en goed. Het resultaat was boven verwachting! Bedankt team Hendriks Apeldoorn!
-
Parsivalstraat 39
10Wij zijn vanaf het begin tot eind heel fijn en goed geholpen. Het huis is binnen een week verkocht met de gewenste resultaat! Zeer tevreden, bedankt Twan van Maanen.